Купівля препаратів онлайн може бути дуже Небезпечною

199

Научно

Число людей, купує відпускаються за рецептом ліки онлайн без припису, значно збільшується, згідно зі звітом Pfizer і Королівським Фармацевтичним Товариством.За минулі кілька років кілька веб-сайтів з’являлися, продаючи відпускаються за рецептом ліки людям, які мають доступ до Інтернету як «легкий» спосіб для людей купити препарати. Фармацевти заявили, що приблизно 50% їх клієнтів зізналися, що купували препарати онлайн.

Багато людей не розуміє ризики, включені коли купівельні ліки, що відпускаються за рецептом, в Інтернеті. Дуже часто веб-сайти можуть здаватися законними і уповноваженими, однак, кілька місць незаконні і постачають фальшивку і навіть небезпечні ліки їхнім клієнтам.

Саме ці місця, зокрема звіт заохочує людей уникати.Більш ніж половина фармацевтів (56%) вважає, що люди купують свої препарати онлайн, щоб уникнути труднощів спостереження доктора і з-за його швидкого і легкого характеру. Звіт робить його дуже ясним, що ризики придбання ліків онлайн значно переважують будь-які потенційні вигоди.Підроблені ліки можуть дуже схожа на реальну річ, вони розроблені в способі навіть обдурити фармацевтів у роздуми, що вони, належний лікарський засіб.

Єдиний спосіб сказати, реальна медицина або фальшивка, шляхом тестування його в лабораторії. Саме тому життєво важливо повідомити лікаря, як тільки побічні ефекти відбуваються від прийняття ліків.

Люди повинні упевнитися, що лікарський засіб куплено у відрегульованої та санкціонованою аптеки.За словами Ніла Пателя королівського фармацевтичного товариства:«Вони хвилюють статистику, і це ясно від наших учасників, що пацієнти все ще не знають про потенційні ризики, пов’язані з купівельними ліками онлайн від нерегульованих або неперевірених веб-сайтів. 73% наших учасників опитали підозрюваного, що ця активність стала загальним місцем в останні роки, і 85% вважають, що це — ризик для здоров’я людей і потенційно їх життів».

Він додав:«Деякі з цих незаконних місць дуже професійні і схожі на законні інтернет-аптеки, але постачають небезпечні фальшивки або ліцензовані ліки, які мають серйозні медичні наслідки. Наш рада ясний; завжди купуйте ліки особисто або онлайн, справжні британські цеглу та міномет заснувалися аптеку».

Дослідження, виконане Pfizer і RPS, є частиною Реальної Небезпечної кампанії партнерства з Агентством з контролю обігу ліків та медичних товарів (MHRA), СЕРЦЕВА Великобританія, Асоціацією Пацієнтів і Чоловічим медичним форумом (MHF). Мета кампанії полягає в тому, щоб підвищити обізнаність про небезпеки купити ліки онлайн без припису.Ризик для здоров’я зв’язався з купівлею препаратів онлайн

Бригада лікарів в Сандерленді раніше описала серйозний ризик для здоров’я покупки препаратів онлайн в Скальпелі.Наприклад, в лютому 2006, 64-річна жінка, диагностировавшая себе з хронічним синдромом втоми, купила оральний преднізолон стероїдів у тайського веб-сайту. Кілька місяців потому, вона помітила, що її бачення зазнало невдачі і було взято до нещасного випадку та відділення реанімації Сандерленда Королівський Ізолятор.

Лікарі знайшли, що вона захворіла глаукомою і катарактами, викликаними ліками, яке вона купила онлайн.

мочьонлайнпокупкапрепарат

 • Липень 20, 2018
 • коментарів 5
 • admin
 • Науково

коментарів 5


 • Новичкова Марина

  і шо? я не люблю тягнибока, але він не фагист а клоун, типу вашого жирика.


  20.07.2018 в 19:22
  Увійдіть щоб відповісти


 • Мальчикова Лілія Геннадіївна

  Звідки там місцеві жителі взялися?


  21.07.2018 у 05:09
  Увійдіть щоб відповісти


 • Блокова Олена

  — ПРАЦЮВАТИ ТРЕБА А НЕ ШУКАТИ КОМПРОМІС….


  21.07.2018 в 12:56
  Увійдіть щоб відповісти


 • Shadowdragon

  Та блін, лінь, а ти ж в курсі ?


  21.07.2018 в 22:32
  Увійдіть щоб відповісти


 • Vot

  Де таки той долпоеп, який мені доводив, що Україна це зробила ще днів 10 тому? Виходь, кукуєвому, будь чоловіком! :))


  22.07.2018 у 08:16
  Увійдіть щоб відповісти