“лицарі блискучої машини” підкорили соцмережі

12

Відео з дітьми з санкт-петербурга, що пропонують свої послуги з миття машин, стало вірусним в інтернеті. Короткий ролик був опублікований в мережі instagram в акаунті @perekupchino. Оригінальний пост зібрав близько 10 тисяч лайків і в одну мить розлетівся по соцмережах численними репостами і перезаливами. Багатьом користувачам соцмереж сподобалася манера, з якою хлопці рекламували свої послуги.

” здрастуйте! приємно вас споглядати. Ми, лицарі блискучої машини, хочемо допомогти вимити бруд на вашому залізному скакуні. Ну, що-мити чи не мити, ось у чому питання”, – привітали юні бізнесмени автомобіліста, який знімає їх на камеру.

У відповідь водій поспішив відповісти, що питань у нього немає, мити йому нічого не треба, і він готовий дати грошей. Хлопці подякували йому і поцікавилися, куди буде відправлений ролик, що знімається. А також уточнили мету публікації: “те, що ми працюємо, так?»… На прощання один з хлопчиків похвалив автомобіль автора ролика і сказав, що завжди хотів собі такий же.

Чоловік, у свою чергу, назвав хлопців “молодцями»і “красунчиками”. У коментарях до цього відео користувачі погоджуються з автором в тому, що багатьом маркетологам варто було б повчитися працювати у цих юних петербуржців.