Коні пасуться на дорозі: відео з Підмосковя

271

Табуни коней бігають по автомобільних дорогах Московської області

У Підмосков’ї коштує невеликий, але древній СМТ (селище міського типу) – містечко Андріївка. Історики кажуть, що вперше про селі Андріївської було згадано аж у 1585 році. З тих пір відбулося безліч подій, поганих і хороших, як у житті всієї країни, так і в історії самого поселення. Давненько селище стало містом – навколо стоять багатоквартирні будинки, прокладені асфальтовані дороги, є і торгові центри. Але, як виявляється, народна мудрість «Дівчина може виїхати з села. А от село з дівчини – ніколи» може бути застосована не тільки до людей, але навіть до міст, інакше чим пояснити «пасущуюся» кінь посеред дороги? Свободу життя на природі не заарканити асфальтовими хомутами!

Відео взято з YouTube-каналу netall.ru

«Це вже не перший випадок, коли очевидці помічають коней на проїжджій частині в цьому районі Андріївки», – зазначається на зеленоградському инфопортале netall.ru. Ось яскравий і барвистий приклад, знятий ще в минулому році:

Відео взято з YouTube-каналу netall.ru

А що, красиво і самобутньо! Хоча догляд за тваринами, безумовно, повинен бути. Так і до аварії недалеко. Благо, хоч дорога з не дуже інтенсивним рухом. Господарі! Слідкуйте за своїми вихованцями, а то ходять, розумієш, невідомо де… Під колеса стрибнути норовлять ваші конячки…