Збільшаться штрафи за порушення ПДР найближчим часом?

196

Прем’єр-міністр обіцяє для водіїв великі штрафи.

Дмитро Медведєв на засіданні президії Поради при президенті РФ зі стратегічного розвитку та національних проектів пообіцяв у найближчому майбутньому посилення покарання в області безпеки дорожнього руху. Йдеться про низку запланованих заходів щодо зниження аварійності на дорогах в країні.

Крім підвищення штрафів Прем’єр пообіцяв загальну автоматизацію контролю за дотриманням ПДР, а також постачання нового обладнання, засобів контролю за водіями.

Плановані заходи будуть реалізовуватися в рамках національного держпроекту «Безпечні та якісні дороги», який розробляло Міністерство транспорту РФ.

Так що найближчим часом всіх водіїв чекає повсюдне поширення камер фото – відеофіксації, які будуть постійно переміщатися з місця на місце місцевою владою, з метою заплутати водіїв, що сприятиме стягнення штрафів на певних ділянках дороги. Також автолюбителів чекає підвищення штрафів за низкою порушень ПДР. Правда поки Голова Уряду РФ не назвав, які саме штрафи будуть збільшені.

Нагадаємо, що за останні 10 років у Росії істотно і не раз були збільшені всі штрафи за порушення правил дорожнього руху. Останні зміни відповідальності за порушення ПДР було в 2017 році.

Збільшаться штрафи за порушення ПДР найближчим часом?

На жаль, одними камерами і підвищеннями санкцій за порушення ПРАВИЛ дорожнього руху аварійність на дорогах Росії не вирішити. Тут потрібен глобальний комплекс заходів, і величезні вливання грошових коштів в дороги, в їх інфраструктуру, і підвищення класифікації співробітників ГИБДД (не секрет, що сьогодні багато співробітники ГИБДД не ідеально можуть вручну регулювати рух, коли, наприклад зламався світлофор).

В тому числі потрібно ще зі шкільної лави прищеплювати дітям повагу один до одного на дорозі, вчити поважати закон і т. п.

В тому числі окремо потрібно покращувати якість навчання в автошколах і посилити боротьбу з корупцією в органах ГИБДД, де не рідко водійські права просто на просто продають безмозким водіям.

І, звичайно, треба швидше вирішувати питання з техоглядом, який перетворився у звичайну формальність, у вигляді придбання діагностичної карти прямо в офісі страхової компанії. Адже з кожним роком на дорогах Росії їздить все більше автомобілів в жахливому технічному стані, ніж становлять загрозу для всіх учасників дорожнього руху.