Розмитнення автомобілів в україні переводять у новий формат

23

Незабаром українці витрачатимуть на оформлення автомобілів на іноземній реєстрації набагато менше часу. Уряд дав старт реалізації експериментального проекту, який дозволяє легалізовувати так звані «євробляхи» онлайн.

Згідно з прийнятою постановою, новий проект митного оформлення транспортних засобів за допомогою додатка» дія «набуде чинності 2 грудня 2021 року і триватиме до 31 серпня 2023 року, повідомляє»автоцентр”. Дана схема оформлення була розроблена міністерством цифрової трансформації. Вона спрямована на те, щоб зробити процес легалізації машин швидше і простіше, а також максимально усунути з нього людський фактор для боротьби з корупцією.

Через додаток ” дія ” можна буде легалізувати легкові та вантажні автомобілі, автобуси, комерційну техніку, мотоцикли, мопеди та причепи. Власникам “євроблях” потрібно внести в додаток необхідні документи і сплатити митний збір (протягом 10 днів). Після цього можна буде завершити оформлення ввезеного транспортного засобу в автоматичному режимі.

В даний час цей функціонал не доступний на порталі та додатку. Він з’явиться тільки після того, як будуть затверджені відповідні зміни до законодавства верховною радою україни.