Фолат та дефіцит B12, повязаний з деякими підтипами депресії

223

Научно

Низьке споживання фолата і вітаміну B12 пов’язано з великим ризиком депресивних симптомів депресії.Фолат є водним розчинним вітаміном, що допомагає провести хімікати, які керують функціями мозку, такими як сон, настрій і апетит, і можуть бути знайдені в продуктах як зелені овочі. Вітамін B12 є також водним розчинним вітаміном, і він відіграє важливу роль у функції мозку, нервової системи і формування еритроцитів.

Виявлення прибуло з дослідження, яке проаналізувало майже 3 000 і літніх людей середніх років з Фінляндії. Дослідження також показало, що недепрессивные депресивні симптоми пов’язані з підвищеним ризиком метаболічний синдром.Ці спостереження припускають, що депресивна і недепрессивная депресія є можливо різними депресивними підтипами, не мають тих же причин щодо дієти і провоспаления.

Цей звіт був першим, щоб дослідити ці підтипи окремо.Дослідження проводилося як частина фінської Програми Профілактики діабету 2 типу було видано в Журналі Афективних розладів.Р-н Джассі Сеппэла, Меріленд, Керівник Відділення Психіатрії Стаціонарного Району південного Саво, пояснив:«Результати дослідження мають практичні наслідки на піклуванні пацієнтів з депресивними симптомами.

Наприклад, може бути мудро уникнути збільшення ваги породження лікування серед пацієнтів з недепресивної депресією, тоді як депресивні депресивні симптоми можуть закликати до більш уважного розгляду як дієта пацієнта».Типові депресивні симптоми пов’язані з депресивної депресією, такий як пригнічений настрій, в той час як недепрессивная депресія з’являється з іншими типами симптомів, включаючи занепокоєння, почуття неспокою і низьку самооцінку.Результати дослідження показали:

Предмети з найвищим споживанням фолата мали на 50% більш низький ризик для депресивних депресивних симптомів, порівняно з тими з найнижчим споживанням.У людей, У яких були найвищі рівні вітаміну B12, був у 3 рази нижчий ризик для депресивних симптомів депресії, ніж ті з найнижчими рівнями.Дослідники не знайшли порівнянну зв’язок з недепрессивными депресивними симптомами.

Звіт також знайшов, що у пацієнтів з недепрессивными депресивними симптомами є в два рази більш високий ризик для метаболічного синдрому, ніж ті з недепрессивными депресивними симптомами або без тими депресивних симптомів.

депрессиядефицитнекоторыйподтипсвязанныйфолат

 • Січень 8, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Kajind

  Пф-ф, а що у війні і світі було про путіна? :))


  08.01.2018 у 18:24
  Увійдіть щоб відповісти


 • Вергунів Микита

  ну у нас спека трохи спала, похмуро, але +27 все ж


  09.01.2018 в 01:16
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mnegamand

  радянським, ти помилився


  09.01.2018 в 13:11
  Увійдіть щоб відповісти


 • Невський Адам

  коменти там не закриті, а глючать. Клацни на перші чи Найкращі — тоді можна прочитати


  09.01.2018 у 16:40
  Увійдіть щоб відповісти


 • Дарина Миронова

  Твого мозку не вистачить для розуміння, посидь подумай своїми мізками ватними )))


  10.01.2018 у 01:31
  Увійдіть щоб відповісти


 • Muramar

  Половина рейсів прямо з голлівуду:))


  10.01.2018 в 10:21
  Увійдіть щоб відповісти


 • Stoneweaver

  Так, хоч і смішно:)) До порту Таганрог приписаний:))


  10.01.2018 у 18:16
  Увійдіть щоб відповісти


 • Микола Левицький

  Ну якщо б вона їхала в україну, то напевно писали б про страждання українського народу. А так — пишуть про російський, так як їде в росію. Адже всіх не згадаєш, в купі країн були жертви у другій світовій


  10.01.2018 в 22:46
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mokora

  президент з антироссийкой позицією вступив в МС? Я ничче не плутаю? :))


  11.01.2018 в 13:19
  Увійдіть щоб відповісти