Новий мінівен genesis: яким він може бути

24

Марка genesis з’явилася в 2015 році, саме тоді відбулася прем’єра першого автомобіля бренду – представницького седана g90, який став спадкоємцем добре відомого на нашому ринку hyundai equus. З тих пір модельний ряд істотно розширився і тепер включає в себе два кросовера, три седана і універсал, зроблений на базі одного з них. У найближчому майбутньому очікується поява купеобразного кросовера і легкового купе, рендери яких ми робили раніше. Компанія hyundai motor, якій належить бренд genesis, явно демонструє свій інтерес до мінівенів, адже в останній рік на ринку з’явилися відразу дві цікаві моделі в цьому класі – kia carnival нового покоління і футуристичний hyundai staria. Тому цілком можливо, що вони запропонують також люксовий мінівен під брендом genesis.

Представлений на рендерах автомобіль має практично всі основні риси стилю нових моделей genesis. Спереду головним елементом є масивна решітка радіатора в парі з вузькими “двоповерховими” фарами. Загострена в задній частині форма бічного скління також виконана в стилітіке нових дженезісов, так само як і хромовані молдинги внизу. Задні ліхтарі виконані в два яруси, при цьому верхня частина виконана єдиною смугою, подібне рішення застосовано на флагманському седані g90.

Моторну гамму новий мінівен міг би запозичити у інших новинок genesis. Наприклад, базовим може стати бензиновий турбомотор 2.5, що розвиває 249 к.с. І встановлюється на кросовери gv70 і gv80, а також седан g80. У них же можна взяти і потужний 3.5 t, що видає 379 к. С. І 530 нм крутного моменту для топової модифікації. Найоптимальнішим варіантом міг би стати мінівен з 3-літровим 249-сильним дизелем (588 нм), який зараз пропонується тільки для флагманського кросовера gv80.

Як вже говорилося, genesis активно розширює модельний ряд, і однією з найцікавіших новинок на російському ринку став молодший кросовер gv70, ціни на який були оголошені минулого місяця. Найдоступніший варіант з 199-сильним дизелем 2.2 обійдеться в 4 150 000 рублів. Початкова бензинова модифікація оснащується вищезгаданим 249-сильним 2.5 т і оцінюється на 50 тисяч дорожче в аналогічній комплектації. Нарешті, вартість топової версії з 379 – сильним 3.5 т-від 5 850 000 рублів.

Нагадаємо, місяць тому відбулася офіційна прем’єра першого серійного електромобіля марки – кросовера gv60.