Ferrari показала в Парижі два незвичайних спорткара

212

Авто новости

Італійська компанія Ferrari представила публіці одномісний спорткар Monza SP1 і двомісну модель Monza SP2.

Ferrari розкрила характеристики моделей, але не їх тираж, крім цього, маловідома ціна ексклюзивних спорткарів, пише Motor1.

Обидві моделі увійдуть у знову створену лінійку Icona, куди будуть включені лише ексклюзивні спорткари. Новинки поєднують в собі стиль Ferrari 50-х років з новітніми розробками, тому, що вони збудовані на базі 812 Superfast.

Monza застосовує той же 6,5-літровий V12, але його потужність утворює 809 л. с., що більше, ніж 789 л. с. у 812 Superfast. Так, Ferrari Monza взяли самий чудовий V12 в історії бренду. З місця до 100 км/год спорткари розганяються за 2,9 секунди, а велика швидкість утворює 300 км/ч.

Крім більшої потужності відрізняються автомобілі і помітним дизайном. Кузов типу «баркетт» нагадує швидше гоночний автомобіль, ніж дорожню машину. SP1 має місце лише для водія, а у SP2 є ще і пасажирське крісло, але в іншому моделі одноманітні.

Шукайте додаток для смартфона за допомогою якого можна замовити залізничні квитки в Україні? Скачайте додаток для Android під назвою proizd за посиланням ліворуч. Так ви зможете замовити українські ж/д квитки онлайн.

  • Жовтень 4, 2018
  • Коментарів немає
  • admin
  • Авто новини