Honda засвітила новий трирядний кросовер. Прем’єра вже скоро

25

Індонезійське підрозділ хонди опублікувало тизери нового кросовера, одночасно оголосивши дату його прем’єри: модель розкриють онлайн 21 вересня. Ім’я не названо, втім, і так зрозуміло, що це буде серійне втілення концепту n7x (розшифровується як new 7-seater excitement), який дебютував в тій же індонезії минулої весни. Вважається, що цей suv будуть позиціонувати в якості honda br-v другої генерації («перший» крос в строю з 2016 року).

Із зовнішністю паркетника марка інтригує даремно, адже ми вже бачили товарну модель на патентних картинках. Так ось кросовер майже повністю зберіг дизайн свого провісника, хіба що в передньому бампері замість світлодіодних смужок встановили круглі противотуманки. Ну а в цілому новий крос вийшов і солідніше, і гармонійніше колишнього br-v, який, нагадаємо, побудований на базі компактвена honda mobilio.

патентне зображення нового серійного кросовера honda, роздобуте індонезійським виданням autonetmagz

Інтер’єр концепту не показували, при цьому відомо, що як і попередня модель, серійний suv буде семимісним. Індонезійські профільні медіа також сподіваються, що в список обладнання увійде комплекс систем безпеки honda sensing: круїз-контроль, системи моніторингу «сліпих» зон і попередження про вихід із займаної смуги руху.

В індонезії новому кросоверу пророкують бензиновий чотирициліндровий» атмосферник ” 1.5, яким оснащується і нинішній br-v. На місцевій версії цей мотор видає 120 к.с. І поєднується з «механікою» або варіатором. Повного приводу у моделі першого покоління немає,» другий ” suv теж, швидше за все, буде виключно передньопривідним.

За кросовер першої генерації в індонезії сьогодні просять 239 500 000 – 279 600 000 місцевих рупій, що еквівалентно приблизно 1 221 000 – 1 426 000 рублів за актуальним курсом. Новий паркетник, швидше за все, виявиться дорожче.

В росії br-v офіційно ніколи не був представлений, ну а нові автомобілі honda нам в принципі не світять, адже в наступному році компанія закриє цей напрямок бізнесу в нашій країні.