Ювілейний сезон національної премії експертів автомобільного бізнесу «топ-5 авто ” оголошено відкритим

26

21 жовтня 2021 р.на діловому сніданку в ресторані «казбек» було оголошено про початок ювілейного, десятого, сезону національної премії експертів автомобільного бізнесу «топ-5 авто» 2021/22. На заході були присутні члени журі, інформаційні партнери премії, а також представники таких автомобільних компаній і брендів як: audi, kia, stellantis, chery motors, jaguar land rover, mitsubishi, renault, skoda, subaru, volkswagen.

Оргкомітет премії представив учасникам лонг-лист кандидатів у номінанти з понад 80 нових або істотно оновлених автомобілів, продажі яких на російському ринку стартували або плануються протягом 2021 року.

Список основних номінацій премії» топ-5 авто “2021/22 включає як традиційні категорії: «компактний міський автомобіль»; “великий і представницький міський автомобіль”; “компактний кросовер / позашляховик і автомобіль підвищеної прохідності”; ” великий кросовер / позашляховик»; “спортивний автомобіль / купе / родстер / кабріолет«, так і спеціальні номінації:» легкий комерційний автомобіль / пікап«,» авто-персона року«,»кращий pr-департамент автовиробника”.

Головним титулом, що присуджується за результатами голосування членами журі премії, є car of the year – »автомобіль року”. У минулому сезоні, за результатами голосування експертного журі премії, автомобілем року став land rover defender.

Згідно з регламентом, відбірковий тур конкурсу триватиме до кінця лютого наступного року. В ході нього автомобілі будуть оцінюватися за п’ятьма критеріями: співвідношення ціна – якість, дизайн, технічний рівень, комфорт і практичність. П’ятірка кращих кандидатів стане номінантами на премію ” топ – 5 авто» цього сезону. Як і в минулому сезоні, номінанти в спеціальній категорії “авто-персона року” будуть виявлені за допомогою дослідницькою компанією mediascope, на основі даних медіамоніторингу з понад 300 російських федеральних і регіональних змі.

Наприкінці лютого 2022 року, після підбиття підсумків відбіркового туру, оргкомітет премії представить шорт-лист номінантів 10-го сезону.

Наприкінці травня наступного року відбудеться фінальна церемонія вручення нагород переможцям «топ-5 авто» 2021/22. Підрахунок голосів і сертифікацію результатів голосування зробить міжнародна аудиторська компанія kpmg.

Сергій мишлявцев, виконавчий директор премії «топ-5 авто»: “ось і настав час оголосити про початок ювілейного сезону нашої премії. Радісно усвідомлювати, що вже вдесяте експертне журі ” топ – 5 авто» приступає до вибору кращих автомобілів з усіх новинок, представлених в росії. Починаючи з 2012 року, премія активно розвивалася, збільшувався склад журі, росла наша аудиторія, з’являлися нові партнери. У цьому сезоні вже втретє в рамках ” топ – 5 авто» буде обраний «автомобіль року», а всього за перемогу в основних номінаціях боротимуться понад 80 претендентів. Бажаю їм всім удачі!”