Блокіратор сигналу «клітка Фарадея» не допоможе вам врятуватися від угону: відео

309

Небезпека викрадень автомобілів зростає з кожним днем. Технічні хитрощі не допомагають проти крадіжок

На дорозі – як на війні. Щодня надходять оперативні зведення про криваві аваріях і зухвалих злочинах, пов’язаних з автомобілями. Останнім часом в закордонних ЗМІ все частіше миготять новинні стрічки про викрадення самих дорогих і технічно просунутих автомобілів з найсучаснішими системами протиугінної захисту.

Найсумніше, що викрадення відбуваються за допомоги недорогих пристроїв, вартість яких на чорному ринку деколи не перевищує десятків тисяч рублів. Схоже, минули ті часи, коли висококласні викрадачі повинні були мати «інструментарій» на мільйони рублів і досконально знати пристрої та способи викрадень. Тепер будь-який дилетант може прикупити собі девайсів і зайнятися кримінальним бізнесом. Скажемо відверто, дуже небезпечна тенденція. Невже кількість викрадень буде тільки збільшуватися?

Блокіратор сигналу «клітка Фарадея» не допоможе вам врятуватися від угону: відео

Як вважають фахівці з протидії крадіжкам, з технічної точки зору все спрощено до максимуму і єдиним дієвим способом сьогодні стає не технічна оснащеність або ступінь захисту автомобіля (захочуть погнати – поженуть у 80% випадків), а невідворотність покарання за вчинене. Правоохоронні органи повинні знаходити викрадені машини і приваблювати злодіїв у відповідності з законом.

Також, як ми раніше зазначали у статті «Сповідь викрадача: все, що ви не знаєте про викрадача і крадіжках автомобілів»:


«Експерти і фахівці вже кілька років б’ють в усі дзвони, не раз довівши, наскільки серйозно уразливі практично всі сьогоднішні сучасні системи безключового доступу. По суті, ця система спростила для викрадачів процес крадіжки. Адже тепер навіть не потрібно ламати замок запалювання, згортаючи його комірчиком або підбираючи відмички».

На жаль, практично всі сучасні автомобілі обладнуються подібними системами. Ось ще один доказ того, що викрадення стає все простіше і від нього немає ніякої значної захисту:

Відео взято з YouTube-каналу Daily Mail

Місце дії – Бірмінгем, Англія. Викрадена нова модель Land Rover вартістю понад £60,000, причому викрадення був здійснений менш ніж за 40 секунд!

Блокіратор сигналу «клітка Фарадея» не допоможе вам врятуватися від угону: відео

Один з викрадачів в масці тримає пристрій-уловлювач сигналу біля вхідних дверей будинку в Харбоне, Бірмінгем

Блокіратор сигналу «клітка Фарадея» не допоможе вам врятуватися від угону: відео

Спійманий він відправляє сигнал на пристрій в руках одного з його спільників, яке потім розблокує двері позашляховика

Блокіратор сигналу «клітка Фарадея» не допоможе вам врятуватися від угону: відео

Протягом декількох секунд автомобіль розблоковано, і через кілька секунд заведений

Також варто особливо відзначити, що крадіжка автомобіля сталася незважаючи на те, що ключі знаходилися в «протиугінної» сумці Фарадея, яка, як відомо, блокує сигнал з ключа-передавача. Як видно, система захисту жодного разу не спрацювала.

Що ж, ось ще один доказ того, що безключовий доступ – це зло, від якого страждає все більше автомобілістів. Можливо, був невеликий шанс не допустити викрадення машини, якщо б на ній був встановлений механічний блокіратор. Але для підготовлених злочинців це буде не дуже серйозною перешкодою. Ось і виходить, що найбільш надійно залишати автомобіль на платній стоянці. 100% гарантії цей метод теж не дасть, але знизить ризики на порядок.

Дивіться також: Як уникнути угону автомобіля з безключовим доступом

Якщо це відео викрадення не вразило, подивіться ще один відеоролик, де викрадають Ford Focus. Тут викрадачам знадобилося всього 30 секунд:

Відео взято з YouTube-каналу Daily Mail