Вартість автомобільних номерів з 4 серпня 2019 року

199

Ось скільки будуть коштувати держномери на транспорт у приватників

Вартість автомобільних номерів з 4 серпня 2019 року буде встановлена Федеральної антимонопольної службою, проект наказу був розміщений ФАС на офіційному сайті для розміщення інформації про підготовку федеральними органами виконавчої влади проектів нормативних правових актів та результати їх громадського обговорення regulation.gov.ru

У відповідності з проектом «Про встановлення граничного рівня тарифу на послуги спеціалізованої організації з державної реєстрації транспортних засобів та граничного рівня тарифу на послуги по виготовленню державних реєстраційних знаків транспортних засобів» з 4 серпня поточного року «граничний рівень тарифу на послуги по виготовленню державних реєстраційних знаків на автомобілі в розмірі 2 000 рублів (з ПДВ); на мототранспортні засоби, причепи, трактори, самохідні дорожньо-будівельні та інші машини в розмірі 1 500 рублів (з ПДВ)».

«Транзитні» номерні знаки обійдуться автомобілістам в 200 рублів.

Зазначимо, що тарифікація почне діяти для приватних виробників, ГИБДД видавати номери перестане, а госзнаки на машини почнуть друкувати приватні виробники.

Вартість автомобільних номерів з 4 серпня 2019 року

Також проектом затверджується вартість друку свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (СТС), яка складе від 500 рублів на паперовій основі, до 1.500 рублів за версію на «пластику».

«Граничний рівень тарифу на послуги спеціалізованої організації з державної реєстрації транспортних засобів не включає вартість послуги по виготовленню державних реєстраційних знаків транспортних засобів та державне мито за здійснення юридично значущих дій, пов’язаних з державною реєстрацією транспортних засобів», – йдеться в проекті.

Начебто, за тарифами нічого кардинально не змінюється, нагадаємо, що видача номерних знаків на автомобіль зараз також становить 2.000 рублів на автомобіль і 1.500 рублів на мотоцикл, причіп, трактор, самохідну машину, видача паперового свідоцтва про реєстрацію – 500 рублів, СТС на пластиковій основі – 1.500 рублів. Однак є одне вагоме «але»: сьогодні діє 30% знижка на держмита, правда, виключно при користуванні послугою через портал Держпослуг і тільки до 31 грудня 2020 року, але все ж.

Таким чином, зараз номерні знаки обійдуться з урахуванням знижки в 1.400 рублів для автомашин, 1.050 рублів – для мотоциклів відповідно. СТС на паперовій основі можна отримати за 350 рублів.

Вартість автомобільних номерів з 4 серпня 2019 року

І другий момент, про який вже висловилися експерти, зокрема голова Спілки виробників державних реєстраційних знаків транспортних засобів Людмила Шерстнева, на сторінках видання газети «Комерсант»:

«У деяких регіонах громадянам буде ніде виготовити держзнак. У деяких місцях, наприклад в Якутії, на Чукотці або у віддалених районах Підмосков’я (Талдом, Срібні Ставки), реєстраційні підрозділи ГИБДД протягом місяця видають всього 40-50 номерів, але вони закуповуються МВС централізовано і заздалегідь. З серпня цим будуть займатися приватники, але для них це економічно невигідно».

Звідси можна зробити висновок, що може вийти так, що номерний знак на автомашину в деяких регіонах надрукувати автовласникові буде просто ніде або тарифи будуть підняті ФАС.

Нагадаємо, що дуже скоро при купівлі автомобіля у дилера відпаде необхідність їхати в Державтоінспекцію за номерними знаками, їх можна буде надрукувати у дилера. При реєстрації машини в Державтоінспекції новому власнику присвоять набір літер і цифр, сам держномер потрібно буде замовити у приватного виробника.