Автосервіси і дилери знайшли спосіб, як обійти заборону на роботу в локдаун

21

Згідно з указом столичної мерії (№62-ум), з 28 жовтня по 7 листопада дилерські центри, шиномонтажі та автосервіси в москві і московській області, повинні бути закриті. Порушникам загрожує серйозний штраф. Однак бізнес придумав, як обійти заборону і продовжити роботу в «ковікули»

З 28 жовтня по 7 листопада доступ відвідувачів в шоу-руми дилерів і зони очікування сто буде закритий. Однак, як з’ясувалося, самі вони продовжать роботу. Тобто автовласники зможуть здати свою машину на сервіс, але не заїжджаючи в зону приймання. Приймання та видача машин буде проходити на вулиці, при цьому оплатити послуги сто можна буде тільки онлайн або безготівково. З продажем машин все ще простіше: замовити і внести передоплату теж можна онлайн. Якщо автомобіль стоїть в шоу-румі, то для огляду його просто виженуть на вулицю.

Ось як прокоментував поточну ситуацію андрій ольховський, генеральний директор гк авто: “повністю зупиняти бізнес не можна, інакше наші співробітники не зможуть отримувати зарплату. Ми не плануємо знижувати обсяг контрактування і сервісних послуг в неробочі дні. Якщо не будуть введені додаткові обмеження на офлайн контакти, процес видачі замовлених раніше автомобілів не зміниться. В іншому випадку ми організуємо дистанційну видачу шляхом доставки автомобілів клієнтам”.

Нагадаємо, що порушникам неробочих днів загрожує штраф від 50 тисяч до мільйона рублів – для індивідуальних підприємців, і від 300 тисяч до мільйона рублів – для юридичних осіб.також можливе припинення їх діяльності на термін до 90 діб.

У санкт-петербурзі вхід в шоу-руми на час неробочих днів з 28 жовтня по 7 листопада також буде тимчасово закритий, доступ на сервіс буде здійснюватися через активну зону приймання.