Британія готова зустрічати наплив електромобілів.

40

Прем’єр-міністр країни, борис джонсон, представив нову стратегію розвитку інфраструктури для популяризації електричного транспорту. Головний пункт-зарядна станція в кожному дворі.

Згідно з урядовим дослідженням, в даний момент в англії діють близько 250 тисяч зарядних станцій. З кожним роком їх кількість планують збільшувати на сто тисяч. Оголошено, що буде серйозно змінена містобудівна політика-кожна нова будівля, будь то житловий комплекс або офісний центр, буде обладнано паркувальними місцями з зарядними терміналами. До 2030 року також буде проведена повна реконструкція територій вже побудованих будинків (знову ж таки для забезпечення їх зарядками для електромобілів).

Відзначимо, що електромобілі в сьогоднішній англії займають серйозні позиції на ринку. За підсумками жовтня “батарейні” машини зайняли 15,2 відсотка ринку, а їх продажі зросли на 73,1 відсотка в порівнянні з тим же місяцем 2020-го. Експерти вважають, що на цифри вплинула і недавня паливна криза. Відзначимо, що, незважаючи на вихід з євросоюзу, влада англії також планує до 2030 року заборонити продажі машин з двс.