У webasto розробили дах для безпілотників: що в ній особливого

11

Компанія webasto представила концепт даху, в яку інтегровані системи для автономно керованих машин 4-го рівня

Існуючі машини-безпілотники з найвищим, 4-м рівнем автономності, які вже їздять по дорогах, легко відрізнити в потоці по стирчать з боків і на даху громіздким надбудов з камер і лідарів. І без цих систем ніяк них не обійтися-без них безпілотник перетворюється в»сліпого кошеня”. Але подумати, як грамотно інтегрувати необхідні модулі в дах – можливо.

Саме таке рішення представила компанія webasto. Всі необхідні безпілотнику камери, радари і лідари (в цілому їх більше двох десятків) не тільки елегантно вписалися в накрышную надбудову, але і отримали необхідний захист від негоди. Щоб датчики могли нормально працювати в дощ, сніг і не боятися бруду, фахівці webasto розробили інтелектуальну систему терморегулювання і різні системи очищення.

Крім розробки і виробництва нестандартних дахів, webasto освоїла новий для себе сегмент – випуск тягових акумуляторів і підігрівачів для електромобілів. Так завод, який буде виробляти акумулятори для електричних моделей kia і hyundai запрацює з 2022 року в кореї.