ADUSAVE (loxapine) порошок інгаляції, схвалений для шизофренії або біполярної агітації

243

Научно

ADASUVE (loxapine) Порошок Інгаляції був схвалений американським Управлінням з контролю за продуктами і ліками (FDA) для лікування гострого агітації, з наступною шизофренії або біполярний, я наводжу в безлад. Вони очікують, що лікування буде доступно навколо третього кварталу 2013.Гостра агітація є одним із найтяжчих симптомів порушень для таких умов як шизофренія і біполярний, і включає напруженість, ворожість і дратівливість.

Ці психічні розлади досить поширені приблизно з 2,4 мільйонами людей у США, порушених шизофренією і 5,7 мільйонами біполярної хворобою. Передбачено, що приблизно у 9 з кожних 10 людей з цими порушеннями відчувають агітацію, принаймні, один раз.Лікування використовує Стаккато система доставки, розвинена Alexza Pharmaceuticals, Inc., щоб випустити нейролептики Ioxapine в легені, тоді швидко поглинена тілом.

Як перша невпрыскиваемая форма терапії для звільнення симптомів агітації, ADUSAVE являє непринудительное лікування, яке швидко зменшить симптоми багатьох пацієнтів з агітацією.Томас Б. Кінг, президент і генеральний директор Alexza, сказав:«Схвалення ADASUVE є важливою подією в лікуванні агітації. ADASUVE є першою схваленої невпрыскиваемой терапією для лікування гострого агітації у дорослих з шизофренією і біполярний, я наводжу в безлад. Як зазначено в рекомендаціях за згодою Методів для найбільш успішної практики в Оцінці і Лікуванні Агітації, ми вважаємо, що здатність поставити ліки швидко і неагресивно буде важлива для пацієнтів і професіоналів, що піклуються про них.

Це — знаменний день для Alexza, і ми пишаємося нашими виконаннями у розвитку цього унікального продукту».Рішення схвалення, прийняте FDA, ґрунтувалося на результатах продуктивності лікарського засобу в клінічних випробуваннях.

Два клінічних випробування Фази 3 були виконані, який включав в загальній складності 1 600 пацієнтів, що беруть або ADASUVE або плацебо. Перше клінічне випробування Фази 3 зосередилася виключно на шизофреничных пацієнтів, в той час як друге випробування зосередилося на біполярних пацієнтах. Вони знайшли, що доза 10 мг ADASUVE, як знаходили, була статистично набагато краще в скороченні симптомів агітації порівняно з плацебо з симптомами агітації, понижающейся з сильною дією тільки після 10 хвилин взяття дози ADUSAVE на 10 мг.

За словами наукового керівника в клінічних випробуваннях ADASUVE, Майкла Лезема, Меріленд, Виконавче Медичному директорі, Клініці Дослідження Claghorn-Lesem, Х’юстон, Техас:«Дані, які ми бачили від клінічних випробувань Фази 3 ADASUVE у хворих з шизофренією і біполярний, я наводжу в безлад, затребувані. Я вважаю, що ADASUVE представляє важливе нове і дуже потребував у терапевтичному вибору в лікуванні пацієнтів агітації, які отримають вигоду з непринудительного терапевтичного втручання, працює швидко, щоб полегшити симптоми».Потрібно відзначити, що пацієнти з астмою та хронічною обструктивною хворобою легень (COPD), хто взяв ADASUVE, як знаходили, були в більш високому ризику бронхоспазму. Умова викликає важкі проблеми з диханням і може в кінцевому рахунку призвести до зупинки дихання або респіраторних захворювань.

Тому призначення лікарського засобу буде перевірено Стратегією Оцінки і Пом’якшення Ризику ADASUVE (ADASUVE rem).

adusaveloxapineдлитьингаляцияодобритьпорошок

 • Жовтень 10, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Юсупов Сергій

  Судячи по Ганні — самі росіяни це скандинави :)) Привіт :))


  10.10.2018 у 18:15
  Увійдіть щоб відповісти


 • Rexshade

  ключове слово адже заробляти?


  11.10.2018 у 02:43
  Увійдіть щоб відповісти


 • Darkworker

  за швидкі і пожежники…


  11.10.2018 у 08:53
  Увійдіть щоб відповісти


 • Beazenin

  Я ж не кажу що с0 сиски це щось дуже здорове (хоча іноді купую, хочеться шось такого з’їсти). Я кажу про те що тут так розповідають як ніби там фуагра на фотці, і дітям таке не дають.


  11.10.2018 в 23:50
  Увійдіть щоб відповісти


 • Balladohelm

  Коли вже до м’якотілих європейців і американців дійде що потрібно знищити світове зло і рак на планеті Земля, плешивое )(уйло сидить у кремлі, інакше світу не буде на землі, це другий гітлер, хоча ні, навіть гірше, гітлер прямо заявляв про війну, а )(уйло діє з подтишка, мерзенна щур гірше відкритого ворога!


  12.10.2018 у 03:41
  Увійдіть щоб відповісти


 • Домініка Антониновна

  думаю там поганих немає))))) є лише хитре…


  12.10.2018 в 11:55
  Увійдіть щоб відповісти


 • Fauran

  яка може бути довіра.. якщо досі ніхто не покарав співробітників прокуратури ювелірки на вулиці Городецького в центрі Києва… плюс кныжичи… все на своїх місцях…


  13.10.2018 в 00:04
  Увійдіть щоб відповісти


 • Брюханова Лариса

  Геї в цьому році повели себе як справжні питарасы :))


  13.10.2018 в 02:30
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ганна Миронівна

  6 клас це десь так 12 років. Повинні бути вже мізки що не можна пробувати на смак все підряд чи ні?


  13.10.2018 в 12:28
  Увійдіть щоб відповісти