Лікарський засіб раку молочної залози скелі Perjeta отримує зелене світло з ЄС

234

Научно

Сьогодні, Скала оголосила, що Європейський союз дав позитивну рекомендацію для використання Perjeta (pertuzumab) в поєднанні з Герцептином (трастузумаб) і доцетаксел у хворих з метастатичним HER2-позитивним або розташування певний рецидивний рак молочної залози, який не може бути вилучений з хірургією. Це оголошення перевіряє пропозиція для людей з цим типом раку, ще не отримали anti-HER2 терапію або хіміотерапію для їх раку.Позитивна рекомендація ґрунтувалася на повному виживання і даних про виживання без прогресій від фази III дослідження CLEOPATRA. Нові результати виживання з’явилися в ЦЕНТР-AACR 2012 року, Симпозіум Раку молочної залози Сан-Антоніо показав, що ризик смерті зменшився на 34 відсотки для пацієнтів, які отримали комбінацію Perjeta.

Хел Баррон, Меріленд, головний санітарний інспектор Скелі і Глава Спільної Розробки нового продукту сказав:«Позитивна думка CHMP для Perjeta приносить нам значний крок ближче до схвалення нової персоналізованої медицини для людей з цієї агресивною формою раку молочної залози. Герцептин доповнень Perjeta в нападі на HER2-позитивні пухлини і ми вважаємо, що Perjeta перетворює спосіб, яким лікуються люди з HER2-позитивним метастатичним раком молочної залози».Perjeta є окремою медициною, сосредотачивающейся на рецепторі HER2, білок, знайдений в збільшених кількостях за межами клітин при HER2-позитивних ракових утвореннях.

Perjeta, як відомо, функціонує в способі, яким Герцептином доповнень, в той час як ці два ліки зосереджуються на окремих областях на рецепторі HER2.Американське Управління з контролю за продуктами і ліками схвалив Perjeta в поєднанні з chemptherapy Герцептина і доцетаксела для лікування пацієнтів з HER2-позитивним mBC, у яких не було anti-HER2 терапії або хіміотерапії для метастатичної хвороби в червні 2012.Genetech, цього тижня представив Додаткову заяву про надання ліцензії біопрепаратів (sBLA) FDA для оновлених повних результатів виживання, які будуть включені в етикетку Perjeta. Perjeta був також схвалений Swissmedic в серпні цього року, і в Мексиці у вересні 2011.

Що таке Perjeta?Perjeta заставлений специфічно перешкоджати тому, щоб рецептор HER2 об’єднався з іншими рецепторами (EGFR/HER1, HER3 і HER4) на поверхні клітин, процес, який, як думають, сприяє зростанню пухлини і тривалості життя. Зв’язування Perjeta до HER2 могло викликати імунну систему тіла, щоб вбити ракові клітини.

Хіміотерапія, Герцептин і Perjeta об’єдналися, як, вважають, дають більш всебічний бар’єр ЇЇ сигнальних провідних шляхів.Про дослідження CLEOPATRACLEOPATRA (Клінічна Оцінка Pertuzumab і TRAstuzumab) є глобальною, фазою III, подвійним сліпим, рандомизированным, плацебо-контрольованим дослідженням.

Дослідження виміряти ефективність і безпека Perjeta в поєднанні з хіміотерапією доцетаксела і Герцептином порівняно з Герцептином, хіміотерапією плюс плацебо. Це складалося з 808 осіб з монастирем невилікуваний HER2-позитивний mBC або які повертаються після більш раннього лікування в перед або після настройки хірургії.Дослідження досягло свого першого результату прогресії вільний виживання і його вторинна стадія повного виживання.

Результати дослідження показали:Ризик смерті зменшився на 34 відсотки для пацієнтів, які отримали комбінацію Perjeta, Герцептина і хіміотерапії, порівняно з тими, хто отримав Герцептин і хіміотерапію.

Для людей, у яких були Герцептин і хіміотерапія, повне середнє виживання становило 37,6 місяців. Середнє виживання для використання пацієнтів, Perjeta ще не був досягнутий під час цього аналізу, тому що більш ніж половина учасників продовжувала залишатися в живих.У пацієнтів, які отримали Perjeta, Герцептин і хіміотерапію, було значне зниження ризику погіршення раку або смерті порівняно з тими, хто тільки отримав Герцептин і хіміотерапію.

Середня прогресія виділяє виживання, збільшену на 6,1 місяців з 12,4 місяців для людей, які отримали Герцептин і хіміотерапію до 18,5 місяців для тих, хто отримав комбінацію Perjeta, Герцептин і хіміотерапія.Найбільш часто помічались побічні ефекти, що з’явилися з комбінацією Perjeta, Herception і хіміотерапії, були:- розлад шлунка – втома – втрата волосся – діарея – низька кількість лейкоцитів – висипання – периферична невропатія

железалекарственныймолочнаяскалсредство

 • Липень 11, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Марина Олександрівна

  Лаврентій Палич — Німеччину почнете бомбити? Хіба що своїми пуканами.


  11.07.2018 в 12:25
  Увійдіть щоб відповісти


 • Бушмелева Марина Ильевна

  Надягають костюми, плетуть краватки, їдуть на роботу в дорогих авто. Нічогісінько не роблять і отримують ГРОШІ на безбідне життя. Щоб у вас кутак на лобі виріс, дармоїди !


  12.07.2018 у 03:34
  Увійдіть щоб відповісти


 • Coibor

  ПАР там має бути, не виправили при перекладі з української


  12.07.2018 у 04:20
  Увійдіть щоб відповісти


 • Digrel

  Ипать копати, православний шанувальник берії :))


  12.07.2018 в 20:03
  Увійдіть щоб відповісти


 • Shagar

  Ну так бачиш, сходимося шо саме цей піар — ідіотизм ?


  12.07.2018 в 23:54
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kazilkree

  Ех, побудувати б ща в Криму свічковий заводик :))


  13.07.2018 у 07:55
  Увійдіть щоб відповісти


 • Плаксіна Ірина

  Що ще можна чекати від дикунів сну Пидирахии? Рашисты фашисти можуть тільки руйнувати і сіяти смуту навколо, на більше вони не здатні.


  13.07.2018 у 17:58
  Увійдіть щоб відповісти


 • Шестакова Тетяна

  Кожен ватник який сидить в гівні — мріє, щоб знову була холодна війна :))


  14.07.2018 у 03:59
  Увійдіть щоб відповісти


 • Каравашкин Артем

  Семен Дебальцеве зрозумів, що до чого, тепер в києві…


  14.07.2018 в 10:20
  Увійдіть щоб відповісти