Українці знайшли ще один спосіб позбутися «євроблях»: у чому його небезпека

37

В середині листопада закінчився термін пільгового розмитнення автомобілів на європейських номерах.

Частина власників не встигла переоформити документи і зараз вони шукають способи позбутися цих машин, щоб не платити божевільні штрафи.

Нещодавно власники євроблях знайшли ще один спосіб позбавлення від нерозмитненого автомобіля. Про це повідомляє “рбк-україна” з посиланням на ubr.

В кінці листопада в мережі з’явилося безліч оголошень від компаній і приватних осіб про розбирання автомобілів з європейськими номерами.

Цей спосіб і став новою схемою позбавлення від автомобіля, який не встигли поставити на облік.

Найпростіший варіант – здати автомобіль в компанію з розбору за ціною металу. Після розбирання продажем авто займатимуться професіонали.

Водії використовують і інший варіант-розбирають автомобіль у власному гаражі, а потім виставляють оголошення про продаж запчастин в інтернет.

Проте експерти попереджають, що цей метод найбільш ризикований і незаконний. У власника автомобіля можуть виникнути серйозні проблеми.

” цей спосіб абсолютно-нелегальний. Але в більшості випадків, якщо машина вже якась безнадійна, і на ній вже не можна пересуватися-немає документів, немає варіантів її легалізувати – кілька сотень євро на розбиранні за неї, може, можна буде і повернути», – вважає глава інституту досліджень авторинку станіслав бучацький.

Легально здати автомобіль на розбирання неможливо, так як він знаходиться на контролі у державних органів.

Без офіційного дозволу з машиною проводити такі маніпуляції заборонено.

Позбутися євробляхи таким способом і уникнути покарання можуть фактично тільки ті, хто не страхував цей автомобіль, у кого немає жодного штрафу за порушення пдр і їх машина не зареєстрована в жодній базі.

Якщо буде встановлено, що автовласник здав машину на розбирання таким незаконним способом, то йому світить штраф у 170 тисяч гривень.

Варто відзначити, що зараз є кілька способів вирішити проблему з євробляхами.

Найоптимальнішим способом позбавлення від штрафу – віддати автомобіль на користь держави.