Антидепресанти під час вагітності, не повязаної з мертворождением і дитячими смертельними випадками

207

Научно

У вагітної жінки, що приймає антидепресант SSRI (добірний інгібітор перевнедрения серотоніну) препарати, немає підвищеного ризику мертвонародження або малюкової смертності.Виявлення було видано в ДОВГІЙ БАВОВНЯНОЇ ОДЯЗІ і прибуло з нового дослідження, утягує майже 30 000 жінок з Данії, Фінляндії, Ісландії, Норвегії та Швеції, хто приймав наркотики SSRI під час вагітності.Дослідники не знайшли відомої зв’язку між вживанням наркотиків SSRI та ризиком смерті новонародженого, постсмерти новонародженого або мертвонародження, навіть після контролювання для змінних, таких як материнська психіатрична хвороба.

З іншого боку, попереднє дослідження продемонструвало, що діти мають більш високу можливість народження з високим кров’яним тиском в легенях, якщо мати приймала антидепресанти під час вагітності, і різне дослідження, видане в Скальпелі, вказало, що діти, мами яких приймали наркотики SSRI під час вагітності, можуть народитися з абстиненцією.Інформація про Backround у звіті заявила:«Депресія під час вагітності поширена з поширеністю, що розташовується між 7 відсотками і 19 відсотками в економічно розвинених країнах. Материнська депресія пов’язана з більш бідними наслідками вагітності, включаючи підвищений ризик передчасних пологів, які в свою чергу можуть викликати новонароджену захворюваність і смертність.

Використання добірних інгібіторів перевнедрения серотоніну під час вагітності було пов’язано з вродженими аномаліями, новонародженої абстиненцією і постійної легеневою гіпертензією новонародженого. Однак ризик мертвонароджуваності та дитячої смертності при поясненні попередньої материнської психіатричної хвороби залишається невідомим.”Команди експертів, на чолі з Олофом Штефансзоном, Доктором медицини, доктором філософії, Каролінського інституту, Стокгольм, Швеція, мають намір аналізувати, чи вагітна жінка, що бере препарати SSRI, більш високу можливість смерті новонародженого, мертвонародження і постсмерти новонародженого.У жінок, які спостерігаються в дослідженні, були єдині народження між 1996 і 2007.

Інформація про їх вживанні наркотиків SSRI була зібрана з реєстратур приписи. І медичні реєстратури народження пацієнта використовувалися, щоб отримати інформацію про вагітність, материнських особливості та новонароджених результати.Відносні ризики смерті новонародженого, постсмерти новонародженого і мертвонародження, пов’язаного з виділенням SSRI під час вагітності, були наближені вченими при наладці для змінних включаючи попередню психіатричну госпіталізацію і материнські особливості.

Результати показали, що з 1 633 877 досліджених народжень, було 3 609 новонароджених смертельних випадків, 1 578 післяпологових смертельних випадків і 6 054 мертвонародження. Було 1,79% (29,228) з жінок, що приймали наркотики SSRI під час вагітності.Команда виявила, що у матерів, які взяли SSRI, були більш високі показники мертвонароджуваності (4.62 порівняно з 3,69 за 1 000) і постсмерть новонародженого (1.38 порівняно з 0,96 за 1 000) порівняно з предметами, кому не піддали.У групи SSRI і групи, якій не піддали препаратів, були подібні ставки смерті новонародженого (2.54 порівняно з 2,21 за 1 000). «Все ж у багатофакторних моделях, використання SSRI не було пов’язано з мертворождением, смертю новонародженого або постсмертью новонародженого.

Оцінки далі були зменшені, коли стратифицированный попередньої госпіталізацією для психіатричної хвороби», сказали дослідники.Автори завершили:«Дане дослідження більше ніж 1,6 мільйонів народжень передбачає, що використання SSRI під час вагітності не було пов’язано з підвищеними ризиками мертвонародження, смерть новонародженого або постсмерти новонародженого.

Збільшені ставки мертвонародження і постсмертности серед новонароджених немовлят піддали SSRI під час вагітності, були пояснені серйозністю основний материнської психіатричної хвороби і несприятливим розподілом материнських особливостей, таких як куріння сигарет і просунув материнський вік.Однак рішення щодо використання SSRIs під час вагітності повинні взяти до уваги інші перинатальні результати та ризики, пов’язані з материнським психічним захворюванням.”

антидепрессантыбеременностьвремямертворождениеммладенческийсвязанный

 • Листопад 28, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Сычкина Юнона

  Раніше склади боєприпасів вибухали перед перевіркою, тепер мабуть до пмм дісталися..


  28.11.2018 у 23:08
  Увійдіть щоб відповісти


 • Opitius

  ні це був не він, це був ти


  29.11.2018 у 06:54
  Увійдіть щоб відповісти


 • Tygramand

  Це кримське віскі ? Тільки не кажи що у вас такого немає :)))


  29.11.2018 у 16:39
  Увійдіть щоб відповісти


 • Tygrajurus

  Українця не знайдуть. Від предків, які записалися *українцями* під загрозою голодомору, вже відмовляються…


  30.11.2018 у 04:46
  Увійдіть щоб відповісти


 • Thordinin

  пару місяців це СКОРО, як дефолт? :))


  30.11.2018 у 08:41
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ісмайлова Дар’я

  Чуваки, я дивлюся у вас таке в голові, шо пісєц. Тобто мінськ вимагав порошенко з-за втрат. А у вас там втрат немає? Ви в світі не заинтресованы? І хто плять нещодавно радісно біг на мар’їнку? Ти сам хочеш миру, або пистишь просто що там живеш?


  30.11.2018 в 15:28
  Увійдіть щоб відповісти


 • Глазкова Євдокія

  це чувак з красноярська, він на глобусі україни відрізняється сейчс по часу від кивеа години на 4, Ви про проксі не чули шоле?


  01.12.2018 у 03:55
  Увійдіть щоб відповісти


 • Vuzahn

  У мене джинси шили там були колись ?


  01.12.2018 у 08:53
  Увійдіть щоб відповісти


 • Муравйов Андрій

  Не слід плутати патріотизм з ідіотизмом


  01.12.2018 у 21:27
  Увійдіть щоб відповісти


 • Подколодный Веніамін

  А-а-а:)


  02.12.2018 у 07:35
  Увійдіть щоб відповісти