Linzess (Linaclotide) для IBS з хронічним запором або ідіопатичним запором, тепер доступним, США

207

Научно

Linzess (linaclotide), для лікування синдрому подразненої товстої кишки (IBS) з хронічним запором або ідіопатичним запором тепер доступно в американських аптеках, оголосили Ironwood Pharmaceuticals Inc. і Forest Laboratories Inc.FDA (Управління з контролю за продуктами і ліками) нещодавно схвалила щоденну оральну капсулу, Linzess, для дорослих будь-якої статі, які страждають від IBS-C (IBS з запором) або CIC (хронічний ідіопатичний запор).Linaclotide є єдиним схваленим FDA GC-C (гуанилатциклаза-C) агоніст, що діє локально в травному тракті. Фармацевтичні препарати Айронвуда кажуть, що це — перший новий варіант приписи для дорослих з цими порушеннями за більш ніж шість років.

Про Linzess (linaclotide)Linzess (linaclotide) є першою і єдиною гуанилатциклазой? C (GC?

C) агоніст, схвалений FDA для лікування обох синдромів подразненої товстої кишки з запором (IBS? C) і хронічний идиопатическийзапор (CIC) у дорослих», згідно Фармацевтичних препаратів Айронвуда.

Linzess взято перорально, в стислій формі, один раз в день. Це допомагає полегшити біль і запор, пов’язаний з IBS-C і запором, і важко пускає пагони випробуваний пацієнтами з CIC.

Рекомендовані дози:290 мкг для IBS? C пациенты145 мкг для пацієнтів CIC

Ви повинні взяти Linzess принаймні за тридцять хвилин до сніданку (або Ваша перша їжа дня).Науковці вважають, що роботи Linzess двома способами «Linzess пов’язують з GC? C рецептор локально, в межах епітелію кишечника.

Активація GC? C призводить до збільшеного виділення рідини в кишечнику і транзиту і скорочення вісцеральної болю, який, як думають, встановлена зниженою активністю болю? відчуття нервів. Клінічна доречність ефекту на волокна болі в неклинических дослідженнях не було встановлено».

У рандомізованих, керованих плацебо клінічних дослідженнях Фази III, втягують більш ніж 2 800 дорослих, Linzess, як показувалося, полегшив біль у животі у хворих з IBS-C, а також збільшується частотою випорожнення серед тих з CIC і IBS-C. Про полегшення болю в животі повідомили протягом першого тижня лікування і зберігали під час усього 12-тижневого періоду лікування. Максимальний ефект на запор був помічений протягом тижня два, і на болі в животі тижня 6 — 9.

На субпопуляцию пацієнтів, які були на Linzess, перейшли до плацебо під час випробування. Вони повідомили, що їх симптоми повернулися до рівнів попередньої обробки протягом семи днів.

На деяких пацієнтів плацебо перейшли до Linzess і поліпшень, про яких повідомляють, незабаром після прийняття ліків.Linzess не повинен бути взятий пацієнтами до віку шести років.

У віці лікування потрібно уникнути у хворих з 6 до 17 років. Дослідження на тваринах показали, що клінічно відповідна доросла доза linaclotide викликала смертельні випадки у юних мишей. Ніякі випробування не були виконані на дітях.

Побічний ефект, про який зазвичай повідомляють, пов’язаний з лікуванням Linzess, був діареєю.Linzess спільно просувається Айронвудом і Лісом в США. Linaclotide, також схвалений в Європейському союзі, буде проданий під зареєстрованим патентованою назвою Constella через ліцензійну угоду між Айронвудом і Almirall S. A.

Розвиток та комерціалізація в Японії та інших азіатських ринках будуть зроблені за допомогою угод між Айронвудом і Astellas Pharma Inc. і AstraZeneca.Синдром подразненої товстої кишки з запором

У 13 мільйонів чоловік, як думають, є синдром подразненої товстої кишки з запором (IBS? C) у США.

Це — хронічне функціональне шлунково-кишкові порушення. IBS? C симптоми може бути досить важким, щоб серйозно підірвати здатність пацієнта належним чином щодня виконувати живуть обов’язки.

Пацієнти, як правило, хворіють повторюваним шлунково-кишковим дискомфортом або болем, запором, твердими або шорсткими табуретами в більш ніж 25% їх випорожнень і м’яким / рідким стільцем менше ніж 25%.Айронвуд каже, що існує дуже небагато схвалених методів лікування для IBS? C доступний сьогодні.Хронічний запор ідіопатичний

CIC (хронічний ідіопатичний запор), як думають, впливає на 35 мільйонів американців сьогодні. Це — функціональне шлунково-кишкові порушення, при якому у хворого є менше ніж три випорожнення щотижня протягом принаймні трьох місяців.

Пацієнти CIC можуть також мати відчуття неповної евакуації після походу в туалет, а також важко пускають паростки.

linaclotidelinzessдлитьзапор

 • Жовтень 9, 2018
 • коментарів 13
 • admin
 • Науково

коментарів 13


 • Dorirgas

  Це тут гурток сожалеющих що Одеса не перетворилася на таку ж гаффнище як ЛДНР? :))


  10.10.2018 у 04:32
  Увійдіть щоб відповісти


 • Arashura

  Тю, так ти бомж безгрошовий, не іпі мозок, буде 5 мільярдів — приходь :))


  10.10.2018 в 10:45
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ярославового Фаїна Віталіївна

  Хто-хто від Єрофєєва відмовився, від Новоросії відмовився? :)) Скажіть, як його звуть? :))


  10.10.2018 у 17:33
  Увійдіть щоб відповісти


 • Pureseeker

  Превед ?


  11.10.2018 у 08:41
  Увійдіть щоб відповісти


 • Кузьміна Тетяна

  «Діалог в Одесі»: — Сема, ві уявляєте: Росія скликала екстрене засідання Радбезу ООН щоб прийняти резолюцію: «Путін НЕ [censored] ло!»… — І шо? — Радбез відхилив цю резолюцію… — Так шож виходить – ООН вважає, що Путін таки [censored] ло?!?


  11.10.2018 у 16:49
  Увійдіть щоб відповісти


 • Журавльова Розалія

  Аленям так можна ?


  11.10.2018 у 21:05
  Увійдіть щоб відповісти


 • Трохим Йосипович

  Тобто, мета США — розпочати чергову світову війну. На перших двох он як піднялися… А ми на вістрі, сказала Фаріон.


  12.10.2018 у 05:31
  Увійдіть щоб відповісти


 • Sirador

  Спецназівці мріяли, щоб проклятий ваххабітський анклав був стертий з лиця землі вакуумними бомбами або хоча б спалений дотла, щоб сюди вже ніхто не побажав повернутися. Ми не сумнівалися: залишаються в селах омонівці постараються виконати це бажання..
  Бойовий дух російських солдатів високий як ніколи.Не секрет, що для багатьох простих солдатів почалася війна стала стимулом до усвідомлення власної національної приналежності і формування уявлень про історичну місію російського народу.”
  (КАДАРСКАЯ ЗОНА, Спеціальні кореспонденти Олександр Бородай, Ігор Стрільців. “Завтра”. 27 вересня 1999)


  12.10.2018 у 18:06
  Увійдіть щоб відповісти


 • Бармыкина Яна

  Анна Шавенкова, винуватиця гучного ДТП в Іркутську в 2009 році, амністована рішенням Жовтневого районного суду. Про це повідомляє ТАСС. З вини Шавенковой одна молода жінка загинула, а інша залишилася інвалідом.


  13.10.2018 в 01:30
  Увійдіть щоб відповісти


 • Бурякова Аліса

  5 млн. 370 тисяч громадян помножити на хай 4 раб години і нехай 20грн/год який же подарунок влади.. яка економія…


  13.10.2018 у 15:59
  Увійдіть щоб відповісти


 • Сагадиева Вікторія Ростиславівна

  Ізя Шниперсон — московит


  14.10.2018 в 01:05
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ballarne

  Голий наркоман з криком ” Аллах великий! увірвався в пермську мечеть. — Плять, чому Уфа, в Пермі ж треба проводити цей саміт! :)))


  14.10.2018 в 10:11
  Увійдіть щоб відповісти


 • Balv

  соррі, Карлик


  14.10.2018 в 15:27
  Увійдіть щоб відповісти