Зовнішність Тойота Ленд Крузер 300 поступово прояснюється

225

З’явилося перше рендеринг-фото абсолютно нового Toyota Land Cruiser 300

Незважаючи на свою ненажерливість, дорожнечу і неповороткість на звичайних дорогах загального користування, японський позашляховик Тойота Ленд Крузер залишається надзвичайно популярним серед автомобілістів не тільки в Росії, але і у всьому світі (особливо в низці арабських країн і США). Звідси робимо висновок: вам дуже сподобається рендеринг-фотографія, що показує те, як буде виглядати десяте, ювілейне покоління легендарного японського позашляховика Land Cruiser 300.

Не будемо довго мучити і відразу представимо вам, як, на думку японського автовидання, повинно буде виглядати нове покоління повнопривідного автомобіля:

Зовнішність Тойота Ленд Крузер 300 поступово прояснюється

Тойота, здається, переймає досвід дизайнерів не тільки від BMW, але і від Mercedes-Benz

Як відчуття від такої гіпотетичної новинки? Виглядає, на наш погляд, приголомшливо! Плавні лінії, сучасна оптика, в міру кутасті форми елементів обваження й великогабаритна брутальність, яка так приваблює багатьох «джипперов», які ніколи в своєму житті не з’їдуть з асфальту!

Дивіться також: 5 секретів Toyota Land Cruiser

Незважаючи на те що зазвичай японський виробник вкрай педантично ставиться до приховування даних про свої новинки аж до прем’єрного показу, за якісь півроку в мережу Інтернет спливло відразу кілька варіантів відображених у рендеринг фотографій того, як може виглядати новинка після 2020 року. Саме на цей рік призначено початок виробництва позашляховика, і ця інформація, за словами японського автомобільного ЗМІ «Bestcarweb», була повідомлена йому інсайдером з Тойоти.

Ось як представляли зовнішність новинки працівники «Фотошопу» буквально недавно, влітку минулого року:

Зовнішність Тойота Ленд Крузер 300 поступово прояснюється

А який варіант вам би хотілося, щоб був реалізований для нового покоління? Піврічної давності або з’явився сьогодні?

Висловимо власну думку, і думаємо, не прогадаем, сказавши, що сучасний рендеринг виглядає куди правдоподібніше і приємніше. Так що щиро сподіваємося, що саме версія від Bestcarweb найбільш близько підійшла до реалій.

Зовнішність Тойота Ленд Крузер 300 поступово прояснюється

Фари – лазерні?

Ще раз погляньте на ці акуратні фари, на плавні, але в той же час сміливі обводи радіаторної фальшрешітки, переднього бампера. Нинішній тренд на поєднання гострих кутів і плавних форм збережений в рендерінгу повністю. Одним з світових законодавців моди в цьому стилі залишається Мерседес-Бенц, і дуже приємно усвідомлювати, що Тойота буде вчитися створення не тільки надійні, але і елегантних машин. Принаймні, сподіваємося на це.

Також зверніть увагу на величезні роздуті крила. Дизайн а-ля Land Cruiser Prado. Ще двадцять очок у скарбничку стилю!

Що ще хотілося б сказати про десяте покоління «Крузака»? Трохи технічної інформації. За даними тих же інсайдерів, позашляховик залишиться рамним, але конструкція буде полегшено, модернізована і покращена. Так звана «сходова рама» буде спроектована заново. Особливо буде переглянута пасивна безпека і її вага (для економії палива). Сподіваємося, це не позначиться на витривалості рами, бо досі Тойота тягнеться неприємний шлейф поломок рам їх позашляховиків і пікапів:

«Гниле» справа Тойоти, японські позашляховики перетворюються в потерть

Під капотом повинні з’явитися 3.5-літрові шестициліндрові мотори, і – увага! – у деяких версій вперше з’явиться дві турбіни! Таким чином, можна констатувати, що в минуле підуть великі і ненаситні V8. Однак на цьому моменті багатьох любителів «Крузаков» відвідає неприємна думка: чи залишиться надійність на колишньому рівні?

Відповімо чесно: сумніваємося.

Toyota Land Cruiser 300 (за деякими даними, його концепцію) повинні офіційно показати восени поточного року на Токійському автосалоні.

А ось так, можливо, буде виглядати Lexus LX, який буде будуватися все на тій же базі Land Cruiser. Теж виглядає непогано. Але, як кажуть, це зовсім інша історія:

Зовнішність Тойота Ленд Крузер 300 поступово прояснюється