Це один з найгірших автомобілів в світі: Відео

227

Самий дивний і дурний автомобіль року

Якщо ви мріяли покататися на автомобілі, від якого у вас пішла голова обертом, а з носа можливо хлинула кров – ваш вибір цей Ford Ka зроблений незрозуміло для чого і їздить незрозуміло як.

Це страхітливе помаранчево-чорне пыточное знаряддя – робота людей з YouTube-каналу «Master Milo». Європейський варіант хетчбека Ford Ka був розрізаний навпіл і поміщений в так звану систему дицикл – транспортний засіб з двома колесами в якому пасажири сидять між двох коліс, розташованих паралельно. Найближчий родич цього автомобіля, як не дивно – сегвей.

На такому транспорті на роботу навряд чи вдасться виїхати, але, щоб звести з розуму будь-якого пасажира, який наважиться сісти всередину атракціону – цього «автомобіля» цілком вистачить.

Зверніть увагу, що рух автомобіля здійснюється за допомогою зафіксованих у двох величезних окружностях передніх коліс Ford Ka, які і дають необхідну тягу. Кілька інших внутрішніх коліс, встановлених на зовнішній частині клітини, перебувають там для підтримки ваги і стабільності апарату. Щоб кабіна не хиталася з боку в бік при русі. Управління здійснюється як на танку – своєрідними фрикционами. Для цього використовуються дві ручки з обох сторін водія, які по черзі або одночасно пригальмовуючи колеса дозволяють машині повертати, зупинятися або намагатися рухатися вперед. Для останнього, відповідно потрібно дати газу.

Біда в тому, що як тільки ви відкриєте газ, імпульс змусить кабіну дико обертатися, що передбачає наявність дуже стійкого вестибулярного апарату у їздців: