“жигулі” за 3,8 млн руб: у казахстані продають дуже дорогий ваз-2106

15

У казахстані на продаж виставили ваз – 2106 зразка 1987 року випуску. Згідно з оголошенням на ” авто.ру”, машина має чисто символічний пробіг і знаходиться у відмінному для свого віку стані.

Радянський седан з бежевим забарвленням кузова продається в алма-аті. Судячи з опублікованих фотографій, автомобіль виглядає абсолютно новим. Продавець стверджує, що весь цей час машина простояла в сухому гаражі.

За його словами, чотирьохдверка знаходиться в повністю оригінальному стані, і у неї навіть збереглися заводські бирки і пломби. Сидіння в салоні авто досі накриті поліетиленовими накидками, а що йдуть в комплекті запчастини обгорнуті в радянські газети.

Судячи з усього, в актуальний час дана «шістка» навіть не пройшла передпродажну підготовку. Так, у автомобіля відсутні зовнішні дзеркала заднього виду і килимки в салоні, а на кришці багажника досі є пломба.

В рух «жигулі» приводить 1,5-літровий карбюраторний двигун потужністю 72 к.с., що працює в тандемі з чотириступінчастою механікою. З 1987 року у машини був лише один власник, але за весь цей час на ній проїхали лише 754 км.чим обумовлений такий малий пробіг — не уточнюється.

Розлучитися з ідеально збереженим ваз-2106 продавець готовий за значні 3,8 млн рублів. До слова, свого часу такий автомобіль можна було купити за 9 100 радянських рублів. Чи погодиться хтось викласти бажану суму за даний авто покаже час, проте цінник здається пристойно завищеним.