Електрохетчбек geometry c приїхав до білорусі: чи чекати в росії?

19

Так, з китайського порту сямінь пішла перша партія із сотні електромобілів geometry c для ринків білорусії та ізраїлю. У цих країнах прийнято понад 2000 замовлень, хоча зрозуміло, що основну частину заявок прийняли ізраїльські дилери.

Geometry c — це хетчбек довжиною 4432 мм, тобто типовий представник так званого «гольф-класу». Йому покладається електромотор на 204 сили, який може бути живиться від батареї 53 квт∙год або 70 квт∙год. Відповідно, пробіг на одній зарядці варрьіруется від 400 до 550 км.

До білоруських продавців революційна новинка потрапить до кінця року. І якщо продажі акумуляторної п’ятидверки будуть хорошими, то російський офіс geely привезе «геометрію» і в наші краї… Втім, якщо таке і трапиться, то точно нескоро.

Скажімо, минулого року порталу “автовзгляд «представники китайського бренду говорили наступне: якщо росія, білорусія і казахстан будуть готові щорічно приймати по 5000 таких машин, то» геометрія «встане на конвеєр мінського заводу»белджі”. І тоді її буде реально продавати за ціною близько 2 000 000 рублів.

А поки на російському ринку стартували “живі” продажі іншої новинки-кросовера geely atlas pro. Автовиробник позиціонує його, як сімейний автомобіль з просторим салоном і багатим оснащенням. Портал “автовзгляд” розкриває подробиці.