Збільшення ризику аутизму з виділенням до забруднення повітря

198

Научно

Виділення до пов’язаного з трафіком забруднення повітря, діоксиду азоту та часткам під час вагітності і протягом першого року життя дитини може бути пов’язано з більш високим ризиком аутизму.Виявлення прибуло з університету південної Каліфорнії (USC) і дослідників Дитячої лікарні Лос-Анджелес і було видано Онлайн Спочатку Архівами Загальної Психіатрії, публікації Мережі ДОВГОЮ БАВОВНЯНОЇ ОДЯГУ.Аутизм є складним порушенням розвитку, і він має і генетичні та екологічні елементи, що грають роль в її походженні. Порушення спектру аутизму часто відрізняють проблеми:соціальне взаимодействиекоммуникацияповторяющиеся поведінки

Незважаючи на те, що існує нове дослідження, яке вказує, що середовище відіграє певну роль в аутизмі, мало відомо про:які виділення связаныих процедура действиястадии в розвитку, в якому вони действуютразвитие успішних превентивних мерКоманды, на чолі з Хізер Е. Вовк, доктором філософії, М. П. Х., мають намір спостерігати асоціацію між пов’язаним з трафіком забрудненням повітря, якістю повітря та аутизмом. У замовленні для цього вони проаналізували дані 279 дітей з аутизмом та контрольною групою 245 дітей, які розвиваються зазвичай, хто брав участь у Ризиках Аутизму Дитинства від Генетики і дослідження Середовища, яке проводиться в Каліфорнії.Автори пояснили:«Виділення до пов’язаного з трафіком забруднення повітря, пополудні [частки] і діоксид азоту були пов’язані з підвищеним ризиком аутизму.

Ці ефекти спостерігались з допомогою заходів забруднення повітря із зміною і на локальних і на регіональних рівнях, пропонуючи, щоб потреба в подальшому дослідженні зрозуміла і окремі вклади забруднювача і ефекти сумішей забруднювача на хвороби».Адреси мам використовувалися так, щоб вчені могли наблизити виділення протягом кожного триместру вагітності і протягом першого року життя дитини після народження. Використовуючи модель, пов’язане з трафіком забруднення повітря було виміряно, і використання Системних даних про Якість повітря Агентства з охорони навколишнього середовища, регіональне забруднення повітря було оцінено.Результати показали, що діти, будинки яких мали найбільші рівні змодельованого пов’язаного з трафіком забруднення повітря, мали у 3 рази більш високу можливість аутизму, порівняно з тими, які живуть у місцях з низьким виділенням.

Дослідники також виявили, що більш високі рівні виділення до частинок менше ніж 2,5 і 10µm в діаметрі і діоксиду азоту на основі регіональної програми моніторингу якості повітря EPA були пов’язані з підвищеним ризиком аутизму.Команда завершила:«Дослідження в галузі ефектів виділення до забруднювачів і їх взаємодії з факторами сприйнятливості може призвести до ідентифікації біологічних провідних шляхів, активирующихся в аутизмі та до поліпшеного профілактики та терапевтичних стратегій.

Незважаючи на те, що додаткове дослідження, щоб тиражувати ці результати дослідження необхідно, застосування охорони здоров’я цих результатів дослідження є великими, тому що виділення забруднення повітря поширене і може мати тривалі неврологічні ефекти».Передова стаття: значне збільшення збільшення паралелей поширеність аутизму исследованияДжеральдин Доусон, доктор філософії, Університету Північної Кароліни в Чапел-Хіллі, написала в передовій статті: «Ця проблема журналу показує три статті про аутизм. Десятиліття тому, журнал, виданий про тому числі статей аутизму в рік.

Це відображає широке розширення числі і різноманітності публікацій дослідження за порушення спектру аутизму (ASD)».«Підвищення дослідження відповідає значного збільшення поширеності аутизму під час того ж періоду. За одних тільки минулі шість років поширеність ASD збільшилася на 78 відсотків, і передбачувана щорічна вартість аутизму більш ніж потроїлася», додав Доусон.

«Ці статті вказують на нагальну необхідність у більшій кількості досліджень в галузі пренатального та раннього післяпологового мозкового розвитку в аутизмі з центром про те, як гени і чинники екологічного ризику об’єднуються, щоб збільшити ризик для ASD. Незважаючи на суттєве збільшення публікацій дослідження аутизму і фінансує протягом минулого десятиліття, ми повністю ще не описали причини ASD або розвинули ефективні медичні лікування для нього.

Більше дослідження необхідно, щоб розробити стратегії для запобігання або скорочення симптомів виведення з ладу, пов’язаних з цим дуже поширеним і дорогим нейроразвивающимся порушенням», Доусон завершив.

аутизмавыделениерискувеличение

 • Січень 12, 2018
 • коментарів 11
 • admin
 • Науково

коментарів 11


 • Султанова Марія Геннадіївна

  ну Олланд то гаразд. Але як міг зрадити вірний Кім Чен Ин!!! :))


  12.01.2018 в 21:48
  Увійдіть щоб відповісти


 • Nuage

  По першому аналу передали


  13.01.2018 в 09:02
  Увійдіть щоб відповісти


 • Кулаков Василь

  Цей теж скаже грошей немає, друзі внесуть :))


  13.01.2018 у 17:48
  Увійдіть щоб відповісти


 • Козирєв Ігор

  Читав я з рік тому ватне творчість про то шо Ісус Христос був росіянин, а дитинство провів у Мордовії :))


  13.01.2018 у 22:17
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ігнатов Гліб Пилипович

  сподіваюся до кінця дня ти і вся твоя сімейка здохнете собаки недорезанные ?


  14.01.2018 в 12:53
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gavinrantrius

  та те ж саме на інтерфакс-росія написано


  14.01.2018 в 20:08
  Увійдіть щоб відповісти


 • Keran

  Вагітні жінки тікають з України від фашистобендеровцев, українські карателі не дають їм покинути територію України, обстрілюючи їх з мінометів! Лавров зі своїм доберманским иплом дуже стурбований і закликає скинути на Київ ядерну бомбу що б зупинити жидобиндеровских карателів. Клятий захід поки ніяк не відреагував на ці заклики, покриваючи жидобиндеровских карателів у Київі яких він привів до влади з допомогою державного перевороту. Джерело: РІА Новости


  15.01.2018 у 01:51
  Увійдіть щоб відповісти


 • Auzan

  напевно він пишається своєю роботою…


  15.01.2018 в 12:29
  Увійдіть щоб відповісти


 • Самошин Віктор

  А я бачив цей номер ПТН ПНХ, а не наклейку. З ним дозволять їздити? :))


  15.01.2018 в 21:51
  Увійдіть щоб відповісти


 • Андрейченко Руслан

  Всі? 3.14 здець країні???


  16.01.2018 у 04:55
  Увійдіть щоб відповісти


 • Buzasius

  Оленів, а ще 17-й рік навіть :))


  16.01.2018 у 08:31
  Увійдіть щоб відповісти