Єдиний ген перетворює серцеві клітини в біологічний кардіостимулятор

251

Научно

При приведенні до здійснення пошуків тривалістю десятиліття, щоб знайти біологічний спосіб виправити мігруючий і провал серцевих скорочень, команда в США досягла успіху в тому, щоб преобразоватьобычные серцеві клітини в клітини кардіостимулятора шляхом вставки єдиного гена.У роботі, опублікованій онлайн перед друком за своєю природою Біотехнологія 16 грудня, дослідники, від Інституту Серця Кедрів Синая в Лос-Анджелесі,Каліфорнія, опишіть, як вони використовували вірус, щоб ввести єдиний ген (Tbx18) у клітини серцевого м’яза, щоб повторно програмувати їх, щоб стати точними точними копіями високоспеціалізовані клітини кардіостимулятора.

Провідний автор Хі Чеол Чо, дослідник в Серцевому Інституті, повідомляє у заяві:«Незважаючи на те, що ми та інші створили примітивні біологічні кардіостимулятори передусім, це дослідження є першим, щоб показати, що єдиний ген може направити перетворення сердцамышечные клітини до справжнім клітинам кардіостимулятора.”«Нові клітини генерували електричні імпульси спонтанно і були відрізняються від вроджених клітин кардіостимулятора», додає він.Клітини кардіостимулятора

Серце є налаштованим інструментом, качати кров навколо тіла в відрегульованому битті або ритмі. Кардіостимулятор або синоатриальный вузол (SAN) клітини специализированыклетки, генеруючі і посилають високо замовлений електричний пульс у клітини серцевого м’яза, щоб змусити їх укласти контракт ритмічно.Електричний сигнал, який вони виробляють, відомий як синусовий ритм і може бути зареєстрований за електрокардіограмою (ЕКГ).Серце містить 10 мільярдів клітин, але не менше ніж 10 000 з них є клітинами кардіостимулятора.

Правильний і здоровий синусовий ритм гарантує, що два верхні і дві нижні палати серцевого контракту в правильний час, щоб гарантувати кровьнакачанный гладко, посилаючи збагачену киснем кров в тіло і повертаючи оголодавшую киснем кров знову, щоб бути поповненим в легенях.Синусовий ритм починається в синоатриальном вузлі (SAN) правої верхньої палати серця, де клітини кардіостимулятора згруповані.

Коли клітини кардіостимулятора працюють зі збоями, серцеві насоси безладно, і часто єдиною можливості для виживання полягав у тому, щоб відповідати електронного кардиостимулятору, але це можетреалистично тільки бути зробленим для пацієнтів, достатньо здорових, щоб перенести операцію.Від серцевої клітини до клітини кардіостимулятора Використовуючи єдиний генИсследователи Кедрів Сіная використовували вірус, спроектований, щоб вставити єдиний ген, ген Tbx18, в кардіоміоцити (клітини серцевого м’яза), щоб перетворити їх вклетки кардіостимулятора.Tbx18 грає важливу роль в розвитку клітин кардіостимулятора в ембріоні.

Один повторно запрограмований, нещодавно створені клітини кардіостимулятора, названі «, викликали клітини SAN», або iSAN клітини мали всі ознаки вроджених кардіостимуляторів та поддержалисмягчились їх подібні SAN особливості навіть після ефектів гена Tbx18.Команда перевірила особливості і в клітинних культурах (у пробірці), і в живих морських свинках (в природних умовах).Чому це Дослідження ОтличаетсяПредыдущие дослідження досягли успіху в тому, щоб робити клітини кардіостимулятора з клітин серцевого м’яза і справили клітини кардіостимулятора, які можуть битися самостійно.

Номодифицированные клітини були ближче до клітин серцевого м’яза, ніж вроджені клітини кардіостимулятора.Інші спробували використовувати ембріональні стовбурові клітини, щоб зробити клітини кардіостимулятора. Але цей підхід несе ризик генерації ракових клітин: постійна опасностьиспользование ембріональних стовбурових клітин.

Чо і колеги, здається, уникли цих перешкод з дивовижною простотою: шляхом вставки єдиного гена безпосередньо в клітини серцевого м’яза вони имеютпроизведенные клітини кардіостимулятора, які близько нагадують вроджені і вільні від ризику раку.10 років роботи — не закінчений всі жеИсследование є «кульмінацією 10 років роботи в нашій лабораторії, щоб побудувати біологічний кардіостимулятор як альтернативу електронним пристроям стимуляції», говорить соавторЭдуардо Марбан, директор Сімейного професора Інституту і Марка С. Сігеля Серця Кедрів Сіная.

Marban є піонером кардіальним дослідженні стовбурових клітин і раніше в 2012, він і його команда випустили результати клінічного випробування, де вони відшкодували збитки серцевого нападу за допомогою власних пациентовстволовые клітини, щоб повторно виростити здорову серцевий м’яз.Дослідники пропонують, якщо подальші дослідження підтверджують свій підхід, то терапія могла бути розвинена, за допомогою чого Tbx18 вводиться dirently в серці пациентаили шляхом створення клітин кардіостимулятора в лабораторії і потім пересадки їх в серце пацієнта.

Однак терапія на основі цього методу все ще далеко, оскільки подальші дослідження, щоб довести безпечність та ефективність також вимагалися б перед клінічним человекомиспытания можна було розглянути.Нещодавно, американська Серцева Асоціація нагородила свою престижну молоду премію слідчого, Приз Фундаментального дослідження Луї Н. і Арнольда М. Каца, Чо для егоработа над біологічною технологією кардіостимулятора.

Фонди від центру стовбурової клітини серця ради керуючих кедрів Синая, суспільства ритму серця, фонду серця та інсульту Канади, американцаСердечная Асоціація, Національне Серце, легені, Інститут Крові і Сімейне Професорство Марка С. Сігеля, допомогла фінансувати дослідження.

биологическийединственныйклеткапреобразовыватьсердечная

 • Липень 16, 2018
 • коментарів 11
 • admin
 • Науково

коментарів 11


 • Conjunin

  А Пукина куди?


  17.07.2018 в 05:00
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gat

  ну скільки приблизно коштує? У нас ща горілка хренове майже зникла, при відносно високій мінімальною ціною — просто не має сенсу пити ту що раніше була нижче середнього рівня. пару років тому ще продавалася рыгачка


  17.07.2018 в 11:24
  Увійдіть щоб відповісти


 • Coirdana

  Він не розуміє значення слова пацифізм. ПТУ винне…


  17.07.2018 в 15:05
  Увійдіть щоб відповісти


 • Shakarr

  та шо ві гаварітє:)


  18.07.2018 в 01:36
  Увійдіть щоб відповісти


 • Копєйкіна Ніна Костянтинівна

  Читаю коментарі руцьке і дивуюся, до чого цинічні тварини бувають. Якби був бог, то він зруйнував всю Московію стихією. Руцьке фашисти рашисты вбили 10 000 українців, як військових, так і мирного населення. При відході мінують села як фашисти в 43-му, що б було більше жертв, руцьке козлохарие тут радіють від смертей у всіх темах. І тут виявляється що вони дуже культурні і їм так страшно від коментарів )))) Ну і скоти!!! Гній ллється у козлохарих з їх пащ гнилий.


  18.07.2018 у 08:31
  Увійдіть щоб відповісти


 • Мамонов Микола

  Та й інше — я тут багато часу проводжу, так шо стандартну куету наскрізь бачу.


  18.07.2018 в 19:01
  Увійдіть щоб відповісти


 • Whisperbinder

  Ну живуть же якось за законами Держдуми :)))


  19.07.2018 у 04:59
  Увійдіть щоб відповісти


 • Убыш Афанасій Наумович

  Хм, це ніби не скасування мит, а навпаки — практично загороджувальні мита. Не бачу ніякого несоотвестсвия.


  19.07.2018 у 13:36
  Увійдіть щоб відповісти


 • Meztilkis

  Адекватним людям в обох сторін спокійної ночі,


  19.07.2018 в 22:55
  Увійдіть щоб відповісти


 • Steelray

  Офісний планктон такий грізний ))) Мимишка )))


  20.07.2018 в 09:51
  Увійдіть щоб відповісти


 • Swordbinder

  тотал командер або фар… і фтопку це хрень


  20.07.2018 у 18:15
  Увійдіть щоб відповісти