Land rover представив публіці новий range rover

26

Зовнішність нового land rover range rover продовжує традиційний стиль дизайну, відомий за моделлю-попередницею. При цьому можна відзначити, що конструктори постаралися максимально зменшити кількість і розмір всіляких щілин, швів і стиків на його кузові, змонтувавши їх урівень.

Новий range rover серії sv став першим автомобілем land rover, прикрашеним керамічним ронделем sv ручної роботи. У майбутньому цей рондель буде встановлюватися на всі нові автомобілі land rover, що випускаються підрозділом special vehicle operations. Дизайн інтер’єру range rover sv має на увазі преміальну обробку і ексклюзивні матеріали, наприклад, блискучі вставки з металу, гладку кераміку, мозаїку в стилі маркетрі, а також високоякісну шкіру або тканину ultrafabrics.

Range rover нового покоління побудований на основі гнучкої модульної архітектури mla-flex. Він буде вироблятися виключно на заводі land rover в соліхаллі. У лінійці моделі присутні м’які гібриди (mhev), що підключаються гібриди (phev) і повністю електричний range rover.