Новий штраф за небезпечне водіння розорить автовласників і “вб’є” мотоциклістів

24

Небезпечне водіння вже не першу п’ятирічку не дає спокою вітчизняним чиновникам і правоохоронцям. У 2016 році вони навіть включили цей термін в правила дорожнього руху, проте до справляння штрафів справа так і не дійшла. Основна проблема-в досить розмитою формулюванні, завдяки якій» небезпечним ” водієм можна визнати майже кожного, що пересувається на авто і мототранспорті водія.

Тепер же, якщо поправки будуть прийняті, за перестроювання при інтенсивному русі або недотримання безпечної дистанції і бічного інтервалу між автомобілями, різкому гальмуванні, за винятком екстремальних ситуацій, перешкоджанні обгону, якщо це створює загрозу аварійної ситуації, доведеться — по кілька разів на дню — заплатити 3000 рублів.

– проблема виявлення складу правопорушення “за небезпечне водіння” полягає, по-перше, в наявності у формулюванні закону суб’єктивної оцінки – “створює загрозу«, погодьтеся, звучить дуже розпливчасто, — поділився з порталом» автовзгляд” своїми сумнівами щодо працездатності новації учасник розробки гостів для комплексів автоматичної фіксації григорій шухман. – по-друге, залишаються питання до необхідності документувати такі події відеозаписом, оскільки йдеться про тривале «неодноразове» вчинення дій зі списку порушень. Не нормовані їх мінімальна кількість і» термін давності”, коли вони вважаються окремими подіями …