Все що ви хочете знати про нову Lada Vesta SW Sport

273

Універсал Лада Веста Спорт продовжують відчувати в Тольятті (останні приготування перед випуском?)

Цього універсалу Lada Vesta спортивної жилки не позичати! Судячи з тієї інформації, яка вже встигла поширитися в мережі, модель практично готова до серійного виробництва, а це значить, зовсім скоро ми побачимо її на дорогах по всій країні.

Не вірите? Подивіться відео опубліковане на початку березня на YouTube-каналі «Купи_ Ладу»:

Закамуфльована модель універсала Лада Веста вже колесить по рідному Тольятті, притягаючи до себе погляди перехожих. Новинкою, за даними знайдених нами в Інтернеті, в тому числі з джерел, яким цілком можна довіряти, наприклад, журналу «За кермом», закамуфльованим в dazzle плівку автомобілем виявився Lada Vesta SW Sport.

Дивіться також: Топ-5 фактів про нову Лада Веста Спорт

Дорожні тестові поїздки, принаймні та, яка потрапила на відео, за припущенням журналістів, проводяться зараз для доведення підвіски. «Новий спортивний універсал, судячи з усього, перевіряють під навантаженням, так як його салон завантажений балонами з водою», йдеться на сайті zr.ru.

І дійсно, універсал – це не звичайна машина для створення спортивних версій. Адже її підвіска повинна бути не тільки зі спортивним ухилом, але також працювати на вантажопідйомність. Мало власник вирішить перевезти бабусин комод? Або розсаду для дачі.

Зовнішність універсалу Lada Vesta Sport буде нам знайома

Все що ви хочете знати про нову Lada Vesta SW Sport

Оновлювана модель, швидше за все буде зроблена ідентичне тому, як була подана спорт-версія седана. А саме, модель буде відрізнятися від стандартної версії:

Унікальними 17-дюймовими легкосплавними дисками (спеціально розробленими під спортивну новинку). Диски отримали не просто інший малюнок, а стали пятиболтовыми (на звичайних Веста чотири кріпильних болта), що зробило їх більш міцними і здатні переживати збільшені навантаження;

Все що ви хочете знати про нову Lada Vesta SW Sport

Між м’ясистих спиць ззаду видно дискові гальма (на оригінальній Vesta встановлені барабанні гальмові механізми);

Легкосплавні диски, «взуті» в закордонну гуму Continental для кращого зчеплення;

По колу на седані видно спортивний обвіс: нові передній і задній бампера, бічні «спідниці» на пороги і спойлер на багажнику, бічні дзеркала;

Крила спереду і ззаду з розширеними елементами;

Передній бампер збільшив притискну силу седана на передній осі на 25.2 кг до 33 кг На задній осі притискна сила збільшилася до 22,2 кг

Все це ми вже бачили на седані, незабаром побачимо, швидше за все, і на версії універсала.

Який двигун буде під капотом спортивного універсала?

Все що ви хочете знати про нову Lada Vesta SW Sport

Тут гадати не доводиться. Що бачили в звичайній четырехдверке, то і виявиться під капотом універсальної моделі.

Lada Vesta Sport отримала серйозно перероблений 1,8-літровий силовий агрегат. Тепер його віддача складає 145 к. с., з майже 190 Нм крутного моменту. З ним модель буде розганятися за 9.6 секунди до 100 км/год (динаміка оригінальної Vesta становить 10.2 секунди і досягати 198 км/год замість звичайних 186 км/ч.

Все це стало можливим завдяки распредвалам зі зміненим профілем, переробленої паливній системі, в магістралях якої було підвищено тиск, перенастроєною системою регулювання фаз газорозподілу, а також модернізованим систем уприскування палива і вихлопної системи.

Мотор може бути модернізований в майбутньому до 180 коней

До речі про вихлопній системі, на універсалі вона буде роздвоєна, аналогічно седану.

КПП, знову ж таки, з того, що ми вже бачили на стандартній четырехдверке – п’ятиступінчаста механіка.

Додаткова інформація про спортивної версії універсала Лада

Габарити спортивної версії трохи зміняться. Модель стане на 30 мм нижче випускається універсалу, а колія розшириться на 18 мм, до 1.528 мм.

Салон? Якщо продовжувати аналогії з седаном, то він виглядатиме так:

Все що ви хочете знати про нову Lada Vesta SW Sport

Фотографія взята з drive2.ru

Багато стилізації, багато «Спортивних» напоминалок і типу карбонові вставки в якості декоративних елементів. Це на седані. В універсалі найімовірніше нічого серйозно не зміниться. Салон буде уніфікований і застосований за аналогією.

Ну і ціна. Скільки буде коштувати універсал? Прогнозуємо, що цінник не перевищить 30 тис. рублів у порівнянні зі «спортивним» седаном. 1 075 000 рублів – стеля. Чекаємо офіційної інформації.