В україні презентували унікальний автомобіль виробництва заз

12

В україні представили унікальний «запорожець». Прем’єрний показ новинки, створеної на основі заз-968а зразка 1973 року, відбувся в києві на автовиставці oldcarland 2021, повідомляють «новини і факти».

У автомобіля відсутні двері і дах, а в салоні розташовані чотири окремих сидіння. На підголівниках вишиті написи zaz, а центральний підлокітник вінчають фірмова емблема заза і напис tavria.

На випадок перевертання автомобіля захист знаходяться в кабіні людей покликаний забезпечити каркас безпеки, чия верхня трубчаста панель послужила подіумом для установки потужних освітлювальних прожекторів.

На місці переднього бампера особливого “запорожця «змонтований масивний» кенгурятник” з парою круглих фар. У задній частині замість бампера використана трубчаста накладка.

Водійське місце теж зазнало значних змін. Стандартне кермо поступилося місцем спортивному аналогу з усіченим ободом і вставками в колір кузова, а замість штатної «приборки» з’явилася панель з круглими «колодязями» тахометра і спідометра. У центральну частину торпедо інтегрований мультимедійний комплекс, який, судячи з усього, був запозичений у іномарки.