Новий кросовер dodge journey запустили у виробництво (фото)

13

Урочистий старт виробництва новинки відбувся на території китаю.

Оригінальна модель dodge journey протрималася на конвеєрі 12 років і була знята з виробництва в 2020 році. Але ця назва буде використано знову. Так, dodge journey другої генерації – це той самий кросовер для мексики, який анонсували на початку вересня поточного року. Урочистий старт випуску цих автомобілів днями відбувся в китаї.

Новий кросовер dodge journey – це злегка перелицьована модель gac gs5 іншого покоління, представлена в 2018 році. Кросовер gac gs5 оснащується турбоагрегатом 1.5 (137-169 к.с.) і виключно переднім приводом, на вибір – 6-ступінчасті мкпп або “автомат” aisin. Перелицьована машина під маркою dodge відрізняється від “донора” іншою решіткою радіатора. При цьому більш детальна інформація про новинку з’явиться трохи пізніше.

Концерн stellantis вибрав даного партнера не випадково. Ще в 2010 році було створено спільне підприємство gac-fca, яке виробляє кросовери jeep для китайського авторинку, включаючи оригінальну модель grand commander. Однак за межі китаю ця співпраця виходить тільки в даний момент. Для концерну gac цей проект-формальне розширення експортної географії поставок, нехай і не під власним логотипом. Зараз концерн gac працює на 26 ринках, а з новим dodge journey він вперше прийде до північної америки.