BMW допрацювала свій флагман величезними «ніздрями»: оновлений BMW 7-Series

325

В Мережу випадково потрапили фотографії фейслифтинговой BMW 7 серії G12 (2019)

Поточна флагманська модель BMW 7-Series буде ретельно переглянута в 2019 році. В мережі Інтернет з’явилися ранні зображення, в деталях демонструють проведену баварськими дизайнерами та інженерами так звану «підтяжку особи». Зазначимо, що фотографії флагманського седана з’явилися раптово і дуже передчасно, тому якщо ви чекаєте на прибуття новинки найближчим часом, вам доведеться трохи почекати. Баварці поки нічого не сказали не тільки про конкретну дату прем’єри, але навіть не надали офіційних якісних фото.

На фотографіях показано змінений седан вищого класу в подовженої модифікації, у версіях 750 Li і M760Li з дванадцятициліндровим мотором. Імовірно, фото потрапили в Мережу з офіційного конфігуратора BMW.

У флагманського седана BMW роздулися «ніздрі»

В передній частині, як стало відомо трохи раніше, 7 серія BMW отримала елемент від не менш розкішного новинки – позашляховика BMW X7 – величезні фірмові центральні вентиляційні отвори. Про це свідчить недавно опублікована в Instagram фотографія, на якій зображена незамаскированная передня частина флагмана.

BMW допрацювала свій флагман величезними «ніздрями»: оновлений BMW 7-Series

Знімок, ймовірно, був зроблений в рамках ексклюзивного заходи для американських дилерів BMW.

На майбутньому флагмані частини радіаторної фальшрешітки розділені ледь помітною вузької хромованою смугою. Ліворуч і праворуч увагу привертають оновлені завужені лазерні фари, а знизу видніється модернізований передній бампер.

На бічній лінії кузова седана головні зміни зазнала область порога, з фірмовою хромованою окантовкою у вигляді «хокейної ключки», що стала в районі крила за переднім колесом вертикальної.

BMW допрацювала свій флагман величезними «ніздрями»: оновлений BMW 7-Series

А ось в задній частині рестайлінгу зміни обмежені: ліхтарі отримують нову графіку освітлення, трохи змінений задній бампер, і вихлопні труби виглядають трохи ширше. От і все.

Офіційна прем’єра фейслифтинговой «Сімки», швидше за все, відбудеться на Женевському автосалоні (з 7 по 17 березня 2019 року). Однак це лише попередня інформація. У дилерів модель може з’явитися влітку 2019 року.

BMW допрацювала свій флагман величезними «ніздрями»: оновлений BMW 7-Series

Фейсліфтінг 7-ї серії отримає пакет поліпшених помічників для напівавтономного водіння на борту, з двигунами ніяких серйозних змін не очікується, що вони повинні отримати ще кілька кінських сил і стати більш ефективними.