5 супершвидкісних поїздів розвиваючих швидкість понад 500 км на годину

14

Потяги є не тільки надійним і комфортним видом залізничного транспорту, але і дуже швидким засобом пересування. Це стало можливо завдяки розвитку сучасних технологій, які дозволяють поїздам розвивати величезну швидкість.

Технологія магнітної подушки не нова. Її розробкою займалися вчені різних країн ще в кінці хх століття. Саме на основі неї і були сконструйовані так звані магнітоплани або маглеви.

Поїзди на магнітній подушці не торкаються рейок. Вони як би парять над ними завдяки електромагнітному полю. Дана технологія дозволять сучасним поїздам розвивати величезні швидкості. Це стало можливо, завдяки тому, що на транспортний засіб не діє сила тертя коліс об рейки.

Сучасний японський поїзд серії l0 є справжнім рекордсменом. Саме він встановив рекорд швидкості, розігнавшись до дивовижних 603 км / ч.поїзд даної моделі планують запустити в експлуатацію в 2027 році. Він буде працювати в японії. Для того щоб уникнути нещасних випадків, максимальна швидкість транспортного засобу буде обмежена. Однак незважаючи на це, вона становитиме значні 505 км/ч.

Поїзд tgv pos v150 являє собою високошвидкісний транспортний засіб, який пересувається по звичайних залізничних коліях. Модифікація v150 була спеціально переобладнана для встановлення рекорду швидкості серед колісних рейкових поїздів.

Спочатку поїзд був обладнаний електродвигунами, потужність яких становила 9,3 мвт. Однак для того, щоб поставити рекорд швидкості, на поїзд були встановлені двигуни, потужність яких в сумі становила 19,6 мвт.

У присутності представників преси поїзд tgv pos v150 зумів розігнатися до рекордних 574,8 км/ч.однак як пізніше зізнався машиніст поїзда, йому заборонили розганяти транспортний засіб більше швидкості 575 км/ч.

Після того як транспортний засіб встановив новий світовий рекорд швидкості серед рейкових поїздів, tgv pos v150 продовжує працювати в штатному режимі. Поїзд перевозить людей по мережі залізниць, що з’єднують між собою францію, німеччину і швейцарію.

Другим за швидкістю поїздом на території європи є рейковий транспортний засіб avg italo. Дані поїзди були закуплені італійським урядом в 2008 році у французької компанії alstom, яка займається їх виробництвом.

Максимальна швидкість, яку здатний розвинути поїзд становить 572 км/ч.однак під час перевезення пасажирів швидкість транспортного засобу не перевищує 358 км / ч.

Завдяки високій швидкості, люди можуть всього за одну годину дістатися зі столиці італії міста риму в неаполь. Подолавши за такий короткий проміжок часу відстань в 225 км

Поїзд ml-500r

Транспортний засіб ml-500r було сконструйовано інженерами в японії. Це був перший дослідний зразок поїзда, який працює на електромагнітному полі. Гранична швидкість, яку здатний розвинути поїзд становить 517 км / ч.

Транспортний засіб було створено спеціально для випробувань технології пересування за допомогою магнітного поля. Саме завдяки даному поїзду згодом з’явилися й інші швидкісні транспортні засоби магнітоплани.

Незважаючи на те, що поїзд ml-500r ніколи не перевозив людей. Він пройшов масу тестів і випробувань, дані яких згодом аналізувалися. Технології застосовані при створенні цього маглева, стали основою для створення всіх інших поїздів, що працюють завдяки електромагнітному полю.

Японія по праву вважається однією з найбільш просунутих держав в технічному плані, тому немає нічого дивного в тому, що саме в країні висхідного сонця активно використовують магнітоплани.

Shinkansen-це ціла серія швидкісних поїздів, яка має вже кілька моделей транспортних засобів, що працюють на магнітному полі. На сьогоднішній день найшвидшими є поїзди 400 і 500 серії.

Через 67 хвилин після початку руху, поїзд набирає свою максимальну швидкість-500 км / ч.поїзд курсує між містами токіо і нагоя, відстань між якими становить 286 км. Для більшої безпеки 90% від загальної довжини маршруту магнітоплана складають тунелі.