У санкт-петербурзі показали газель nn і газон next з газовими двигунами

45

Транспорт на стислому природному газі представили на x міжнародному газовому форумі

Вітчизняний комерційний транспорт поступово переходить на газове паливо. Переваги його очевидні-стиснутий газ знижує експлуатаційні витрати до 60% в порівнянні з технікою працює на бензині або дизельному паливі.

Автомобіль газель nn cng оснащений модернізованим газово-бензиновим двигуном evotech 3.0. Робочий об’єм силового агрегату 3 літри. У порівнянні з попередньою моделлю мотора в evotech 3.0 внесено більше десяти важливих конструктивних змін, що дозволило збільшити потужнісні характеристики двигуна. Серед найважливіших-застосування чавунного блоку циліндрів замість алюмінієвого, який встановлювали на попередні версії. У мотора нові колінчаті і розподільний вали, головка блоку циліндрів, поршень і індивідуальні котушки запалювання. При русі на бензині потужність силової установки становить 122 к. С., на стислому газі віддача мотора досягає 106,8 к. С.

На автомобіль встановлюються газові балони першого типу загальним об’ємом від 26 м3 (суцільнометалевий фургон), до 42 куб.м – бортові модифікації. Запас ходу автомобіля в середньому 750 км, з яких на газ припадає 300 км пробігу.

На автомобіль газон next cng повною масою 10 т встановлений газовий двигун ямз-534 cng. Максимальна потужність 170 к.с. Машина на виставці була представлена у вигляді шасі під установку спеціальних надбудов.

Газові балони розташовані вертикально, безпосередньо за кабіною автомобіля. Завод пропонує на базі цієї моделі машини з краново-маніпуляторними установками, автогідропідйомники, самоскиди, автоцистерни, сміттєвози та інші варіанти спецтехніки.

«група газ» вважає важливим плюсом те, що рівень викидів токсичних речовин в навколишнє середовище у газової техніки знижується в 10 разів.