У будь автомобільних марках зустрічається менше всього заводського браку

195

5 марок автомобілів з найбільшою кількістю заводського браку і 6 з найменшою частотою шлюбу.

Для кожного з нас купівля автомобіля – це не просто головний біль. Це особлива метафізика, квест, який з успіхом може пройти не кожен. Природно, всі ми хочемо придбати якісний і надійний автомобіль. На жаль, не всі автомобілі створені рівними. У кожної машини при довгостроковому використанні є плюси і мінуси.

Але крім терміну служби автомобіля гостро стоїть питання про частоту заводського шлюбу, який, на жаль, трапляється навіть з самими іменитими автобрендами. Хочете знати, хто в історії автопромисловості найчастіше відкликав свою продукцію у зв’язку з виявленим масово шлюбом? Ось ексклюзивні дані від компанії iSeeCars, яка провела дослідження, з’ясувавши, які виробники найчастіше випускають браковані автомобілі. Перевірте, на якому місці в рейтингу знаходиться виробник вашого автомобіля.

Нове дослідження iSeeCars.com включає більш ніж 31-річний аналіз історії заводських відгуків автомобільних компаній у зв’язку з виявленими проблемами у проданих автомобілів. З’ясувалося, що у компанії Porsche найнижче кількість заводського браку. Volkswagen відкликав свої машини найчастіше.

Дивіться також: 15 автомобілів, якими найчастіше володіють 15 років

У iSeeCars проаналізували дані з січня 1985 року по вересень 2016, скориставшись даними Національного управління безпеки дорожнього руху (NHTSA). На основі отриманих даних було розраховано три показника: «Рівень відкликання» показує, як часто автовиробник виробляв автомобілі з дефектами щодо кількості проданих маркою машин; «Своєчасність відкликання» говорить про те, наскільки швидко автовиробник виявляє проблеми зі своїми автомобілями та ініціює заводський відгук протягом трьох років; «Активність відкликання» відображає ступінь, в якій автомобілі були відкликані автовиробником в результаті його власних розслідувань або розслідування NHTSA.

У будь автомобільних марках зустрічається менше всього заводського браку

Природно, споживачам не подобається, коли їх автомобілі підлягають заводському відкликанню. Адже вони витрачають свій час на їх ремонт (хоч, звичайно, це і безкоштовно). Логічно, що кожен з нас бажає придбати автомобіль, який має менше шансів бути відкликаним для усунення браку.

Як ми вже сказали, Porsche має найнижчий показник заводських відгуків – всього 531 автомобіль на кожні 1000 проданих автомобілів, у той час як Volkswagen є останнім у списку з більш ніж 1800 відкликаних автомобілів на 1000 проданих.

Дивіться також: Які витрати чекають покупця розкішного уживаного автомобіля

Але відомо, що відкликання відкликання ворожнечу. Наприклад, в період з 2014 по 2018 рік перше місце за кількістю відкликаються автомобілів зайняла компанія General Motors (213 відгуків). Однак важливо пам’ятати, що General Motors випускає величезну кількість автомобілів на відміну від багатьох інших виробників.

Ще одне застереження. Деякі бренди хоч і оголошували менше заводських відгуків, ніж інші провідні виробники, все одно зіпсували собі репутацію. Справа в тому, що їх нечасті відгуки машин виділялися з точки зору серйозність і масштабність. Наприклад, останні два роки Mercedes-Benz відкликав мільйони моделей по всьому світу через ризик загоряння, через несправні індикаторів подушок безпеки і різних дефектів деталей з задніми гальмами. Зараз американський регулятор перевіряє компанію Mercedes-Benz на предмет того, чи достатньо швидко німецький бренд інформував клієнтів про проблеми з машинами.

Отже, ось список виробників, які оголосили найбільшу кількість заводських відгуків за останні п’ять років, згідно з даними iSeeCars.com:

General Motors

Відгуків: 213

Порушених транспортних засобів: 54 942 962

Ford

Відгуків: 209

Порушених транспортних засобів: 24 892 471

Chrysler

Відгуків: 208

Порушених транспортних засобів: 40 726 068

Mercedes-Benz

Відгуків: 117

Порушених транспортних засобів: 3 150 014

Volkswagen

Відгуків: 109

Порушених транспортних засобів: 6 510 514

А це виробники, які оголосили найменшу кількість відгуків в період з 2014 по 2018 рік:

Tesla

Відгуків: 8

Порушених транспортних засобів: 210 727

Volvo

Відгуків: 14

Порушених транспортних засобів: 190 444

Suzuki Motor of America

Відгуків: 24

Порушених транспортних засобів: 482 866

Porsche Автомобілі Північна Америка

Відгуків: 27

Порушених транспортних засобів: 257 732

Subaru

Відгуків: 35

Порушених транспортних засобів: 3 465 501

Land Rover

Відгуків: 35

Порушених транспортних засобів: 477 080

У будь автомобільних марках зустрічається менше всього заводського браку
У будь автомобільних марках зустрічається менше всього заводського браку
У будь автомобільних марках зустрічається менше всього заводського браку
У будь автомобільних марках зустрічається менше всього заводського браку