Найбільш ненадійні автомобілі, які не змогли проїхати 300 000 км

323

Машини, яких краще уникати, тому що вони ламаються частіше інших

Кожен водій знає, що як ставишся до автомобіля, так він ставиться і до тебе. Якщо машину вчасно обслуговували і ремонтували, то багато автомобілів можуть довго бути в гарному стані і прослужити довгий термін. Однак не всі автомобілі створені рівними. На жаль, на ринку є як витривалі машини, здатні проїхати без поломок більше 500 тис. км, так і ті, які, часто ламаючись, не можуть пройти і 200-300 тис. км. Причому ваша турбота і увага до машини тут не допоможе. Вся справа в їх ненадійність і конструктивних прорахунки автовиробників.

Але як не помилитися з вибором автомобіля? Адже на ринку представлений величезний вибір як нових, так і старих автомобілів. Як дізнатися, який автомобіль не варто купувати? Ми вже детально розповіли вам про це в нашій статті «найвитриваліші автомобілі, які змогли проїхати 500 тис. км», де досліджували вторинний ринок автомобілів, відібравши для вас автомобілі з великими пробігами.

Варто відзначити, що дана стаття поповнилася великою кількістю коментарів від автовласників, які дали зрозуміти, що в Росії чимало автомобілів з пробігами понад 500 тис. км. На жаль, більшість таких машин відноситься до старого автопрому, які випускалися тоді, коли автовиробники дбали про термін служби транспортних засобів.

Найбільш ненадійні автомобілі, які не змогли проїхати 300 000 км

Сьогодні ж, на жаль, картина зовсім інша. Все більше сучасних автомобілів мають невеликий термін служби. Сьогодні багато автомобілі навряд чи проїдуть і 300 тис. км. Не вірите? Тоді ось вам чергові докази, які ми знайшли на дошках автомобільних оголошень. На цей раз ми вирішили відібрати старі автомобілі, виставлені на продаж, власники яких провели суттєвий ремонт двигуна, коробки і т. д.

Коли ми приступали до дослідження приватних оголошень про продаж вживаних авто, ми все-таки в глибині душі сподівався, що таких машин буде не багато. Але, на жаль, ми знайшли таких машин набагато більше, ніж думали. І що найжахливіше – більшість автомобілів, які пройшли дорогий ремонт, мають невеликі пробіги і відносяться до сучасного автопрому. Далі висновки робіть самі.

Отже, поїхали. Ось наш список автомобілів, які навряд чи проїдуть 300 000 кілометрів без серйозних поломок.

УАЗ Patriot 2012 року

Найбільш ненадійні автомобілі, які не змогли проїхати 300 000 км

Пробіг: 110 000 км

Перед вами досить «свіжий» вітчизняний позашляховик з невеликим пробігом. На жаль, цей УАЗ вимагає дорогого ремонту. Судячи з опису власника, в машині стукає мотор (втомилася шийка колінчастого), а також потрібне фарбування.

Дивіться також: чи Варто боятися покупки УАЗ Патріот? Приклад з життя

Як вам така перспективка? Думаєте, що все це через ставлення власника до автомобіля? Аж ніяк. Ми знайшли чимало автомобілів з аналогічною проблемою. Також ми знайшли чимало подібних позашляховиків, де їх господарі описують наявність пристойною іржі на кузові. Але те, що Уази гниють, вже давно не є секретом. Двигун – дизель ЗМЗ51432.

BMW 5-серія GT 2011 року

Найбільш ненадійні автомобілі, які не змогли проїхати 300 000 км

Пробіг: 146 000 км

Ну звичайно, в нашому списку не міг не з’явитися німецький автопром. Особливо BMW, які дуже люблять возити евакуаторники (не вірите? Запитайте у водіїв евакуаторів, які автомобілі вони возять найчастіше).

Перед вами BMW 5-серія GT з пробігом трохи менше 150 тис. кілометрів 2011 року випуску. В принципі, в описі оголошення немає нічого підозрілого – все як завжди, за винятком ось цього:

ПЕРЕБОРКА ДВС 12Т тому.

Думаємо, коментарі зайві. І це на такому пробігу. Якщо порівнювати з автомобілями, які пройшли понад 500 000 км, то земля і небо.

Mitsubishi Outlander 2007 року

Найбільш ненадійні автомобілі, які не змогли проїхати 300 000 км

Пробіг: 217 000 км

Тепер прийшов час розповісти про японський кросовер, який ми знайшли в оголошеннях. Мова йде про Mitsubishi Outlander з пробігом понад 200 тис. кілометрів. З одного боку, в описі оголошення немає нічого суперкриминального. Всі поточні ремонти і ТО.

Ось що поміняв і зробив власник:

– Стійки стабілізатора передні і задні сайлентблоки заднього редуктора, сайлентблоки передніх задніх важелів

– Заміна клапанів, всі 16 шт.

– Заміна ГРМ разом з помпою

– Заміна шланга гур, заміна зчеплення комплект

– Перебрав МКПП, замінили всі підшипники і сальники

Але з іншого боку, ремонт МКПП і заміна всіх клапанів на такому пробігу наводить на думку. Так, звичайно, у цього кросовера насправді може бути скручений пробіг. Але з аналогічним ремонтом ми знайшли й інші такі автомобілі у продажу. А це вже говорить про багато що.

BAW Fenix 2013 року

Найбільш ненадійні автомобілі, які не змогли проїхати 300 000 км

Пробіг: 120 000 км

А ось вам приклад «надійності» китайського автопрому. Перед вами китайський автомобіль з пробігом 120 тис. кілометрів, у якого вже перебрали двигун і замінили гідропідсилювач рульового колеса. І це в комерційному автомобілі. Так у нас ненадійні, ломучие «Бички» більше ходять, навіть якщо в двигуні масло не міняти. Звичайно, для комерційного автомобіля перебирання двигуна на пробіг 120 000 км – це жахливо.

Коментарі зайві. Немає слів…

Ford Galaxy 2007 року

Найбільш ненадійні автомобілі, які не змогли проїхати 300 000 км

Пробіг: 220 000 км

Ми трохи були здивовані, побачивши в нашому списку автомобіль 2000-х років, який не проїхав без перебирання двигуна понад 300 тис. кілометрів. Причому були здивовані подвійно, оскільки знайшли оголошення про продаж американського автомобіля з перебранным двигуном. Якщо вірити опису оголошення, перебирання двигуна була аж рік тому. Значить, двигун перебрали, коли пробіг був менше, ніж сьогодні.

Дивіться також: Що краще кросовер, мінівен або універсал

Також автор оголошення пише, що в машині нещодавно було замінено зчеплення і маховик. Ми спочатку подумали, що, як і з будь-яким автомобілем, буває виняток і що власник цієї машини міг просто його вбити зі своєї вини. Але насправді, якщо ви уважно вивчіть форуми і оголошення, де розповідають про цієї моделі, то для вас не буде новиною, що у цього автомобіля двигун може і не пройти більше 200-300 тис. км. Так, ми не стверджуємо, що немає Ford Galaxy з великими пробігами. Але тим не менше частота фактів про те, що власники цієї машини перебирають мотори на 200 тисячах, повинна вас насторожити, коли ви будете вирішувати, вам купувати цей автомобіль чи ні.

Volkswagen Golf GTI 2009 року

Найбільш ненадійні автомобілі, які не змогли проїхати 300 000 км

Пробіг: 154 000 км

Ось ще один представник німецького автопрому, який може «похвалитися» своїм низьким терміном служби. У цьому автомобілі власник на пробігу 144 000 км замінив поршні, кільця, клапани, ланцюги, черевики, поставивши нові оригінальні запчастини, за що, ми не сумніваємося, виклав кругленьку суму, порівнянну з вартістю якого-небудь беушного жигуленка. Але і це ще не все. Ось що поміняно в цій машині ще: нові радіатори, нові фари, перебраний мехатроник, замінено зчеплення 1000 км назад. Як вам такий варіант? І це версії Golf GTI.

Nissan Teana 2010 року

Найбільш ненадійні автомобілі, які не змогли проїхати 300 000 км

Пробіг: 185 000 км

Знайшли ми ненадійний автомобіль і серед японського автопрому, який славиться своєю надійністю і якістю на весь світ. Ось вам приклад у вигляді седана Nissan Teana з пробігом 185 тис. кілометрів.

Судячи з опису авто, його власник вклав у ремонт машини немаленькі гроші. Давайте по порядку. У машини перебраний варіатор. Це обійшлося господареві в 130 000 рублів. Також в машині замінили рульову рейку, ксенонові лампи, важелі, гальмівні диски. Як пише власник, в машину вкладено 260 000 рублів, не рахуючи дрібниць! В цілому, звичайно, більшість ремонту пов’язано з плановим ремонтом. Але ось перебирання коробки на такому пробігу – це вже напружує. Хоча від варіатора чекати на щось інше і не доводиться. Цікаво, що, компанію Nissan не влаштовували невбивані класичні АКПП? Навіщо цій машині потрібен був варіатор, залишається загадкою.

Audi Q7 2007 року

Найбільш ненадійні автомобілі, які не змогли проїхати 300 000 км

Пробіг: 220 000 км

Коли ми приступили до дослідження вторинного авторинку, ми не сумнівалися, що найчастіше в оголошеннях будемо знаходити німецькі автомобілі. На жаль, про німецьке якості автомобілів вже давно потрібно забути. Але ми не очікували, що майже кожен другий німець, що продається на авторинку, має або мав в минулому серйозні проблеми і пройшов досить-таки дорогий ремонт. Ось вам черговий приклад руйнування міфу про надійності і якості німецького автопрому.

Перед вами преміальний розкішний кросовер Audi Q7 2007 року. Пробіг у машини 220 тис. кілометрів.

Автор оголошення як би ненароком описує, що перебрав АКПП і ходову, пофарбував кузов від відколів. Цікаво, що це за лакофарбове покриття кузова, яке покривається такими сколами, що автомобіль потрібно було фарбувати? Пробіг ж не 500 тис. км? Багато корейські автомобілі таксі з пробігами 200 тис. км виглядають як нові. Але найголовніше, звичайно, – це перебирання АКПП, яка обійшлася власнику в пристойну суму. Причому ми впевнені, що коробка вийшла з ладу на пробігу до 200 тис. км. Для Audi, як скажуть сервісмени з офіційного техцентр, такий пробіг АКПП – норма (мовляв, конструктивна особливість автомобіля).

Mercedes-Benz C-класу 2012 року

Найбільш ненадійні автомобілі, які не змогли проїхати 300 000 км

Пробіг: 150 000 км

Так, звичайно, вивчаючи проблемні авто з невеликим пробігом, ми переконалися, що безліч автомобілів на нашому ринку б/у авто мають скручені пробіги. Тому, відбираючи для нашого антирейтингу найбільш ненадійні авто, ми включали в наш список тільки ті машини, які 2-3 рази траплялися нам в оголошеннях з аналогічними несправностями і проблемами, з якими стикалися їх власники.

Ось вам ще один приклад. Таких автомобілів з несправними в минулому моторами ми знайшли 8 шт. Ця машина аварійна. Якщо вірити опису оголошення, то до ДТП в машині був перебраний двигун. Тут два варіанти: або скручений пробіг, або власник не міняв взагалі масла в двигуні або ще що. Але коли ми знайшли кілька таких оголошень, де власники також описували, що був перебраний двигун на невеликому пробігу, то засумнівалися в якості і цієї моделі. Бензиновий мотор 3,5-літра потужністю 252 к. с. Почитавши про цей мотор, ми все зрозуміли. Так, були проблеми у Мерседеса з цим двигуном.

BMW X5 2013 року

Найбільш ненадійні автомобілі, які не змогли проїхати 300 000 км

Пробіг: 96 000 км

Але все, що ви читали вище, – це ще квіточки. Ось вам приклад «неперевершеною надійності» і «геніальною інженерної думки». Перед вами кросовер Х5 2013 року, у якого, незважаючи на пробіг-96 тис. км, вже був перебраний мотор (на 86 000 км).

Як пише автор оголошення, двигун загильзовали. Цікаво, після капремонту мотор проїде ще хоча б 50 000 км? Ваша думка. Двигун 4,4 літра потужністю 449 к. с.

Peugeot 3008 2012 року

Найбільш ненадійні автомобілі, які не змогли проїхати 300 000 км

Пробіг: 165 000 км

Не забули ми і про французів, які не завжди випускають якісні та надійні автомобілі, як цього хотілося б багатьом. У нашій країні чимало любителів французьких автомобілів. Але, на жаль, багато моделей з Франції частіше турбують, ніж радують. Наприклад, ми знайшли Peugeot 3008 2012 року з пробігом в 165 тис. км (двигун 1,6 л, бензин, потужністю 150 л. с.), у якого був перебраний мотор. Причому власник запхав інформацію про перебиранні у ТОЙ. Ось дослівний текст: перебрали – замінили весь ДВС, турбіну, ланцюг, каталізатор і т. д.

Як вам такий объемчик робіт? І це для машини з пробігом менше 200 тис. кілометрів.

Ford Mondeo 2013 року

Найбільш ненадійні автомобілі, які не змогли проїхати 300 000 км

Пробіг: 201 000 км

Ось ще один американський автомобіль з бензиновим 2,0-літровим двигуном потужністю 145 л. с. Власник цієї машини на такому пробігу вже перебрав двигун і ходову частину. Але якщо ходова частина – це расходник, то двигун видатковою частиною ніяких не назвеш. Судячи з усього, сучасний автопром поступово перетворює двигуни автомобілів в розхідник звичайний.

Також пропонуємо переглянути автомобілі, які точно проїдуть 300.000 км без проблем:

Найвитриваліші автомобілі, які змогли проїхати 500 000 км

Автомобілі з найбільшим пробігом в світі

Які автомобілі з великим пробігом можна купувати

Будь автомобілів з пробігом понад 300 тис. км. більше на дорогах