Випадки кашлюку залишаються високими, британськими

185

Научно

Випадки кашлюку в Англії та Уельсі залишилися високими протягом листопада, заявляє Агентство із Захисту здоров’я(HPA).Нові дані, звільнені агентством у п’ятницю, показують 1 080 підтверджених випадків на листопад, вниз від 1,631 в жовтні, приносячи загальна кількість досі для2 012 — 8 819, найвище протягом будь-якого року з 1990-х.

Ні про які смертельних випадках не повідомили на листопад, заявляє агентство, наприкінці жовтня сказавшее, що 13 немовлят померли почалася поточної вспышкев середині 2011.Незважаючи на те, що невелике падіння випадків з жовтня по листопад є першим спадом в поточній спалаху, це не обов’язково означає, що этозаканчивание, оскільки Гайятри Амирталингам, епідеміолог консультанта HPA для імунізації, пояснює:«Листопадові дані показують бажане зменшення випадків кашлюку з жовтня. Однак дуже важливо зазначити, що ми обычнопосмотрите скорочення випадків кашлюку в цей час року, таким чином, це зменшення відповідає нормальним сезонним структурам.”Коклюш

Коклюш, також відомий як коклюш, є дуже заразною бактеріальною інфекцією легенів і дихальних шляхів. Хвороба може тривати тримесяцы.Першими симптомами інфекції зазвичай є сухий і подразнювальний кашель. Це прогресує до інтенсивних приступів кашлю супроводжуваного «кричущим» шумом,який є, як хвороба отримала своє ім’я.

Інші симптоми включають підвищену температуру, нежить, і рве після кашлю.Незважаючи на те, що коклюш впливає на всі віки, маленькі діти найбільше знаходяться в небезпеці. Поки вони не закінчують свою вакцинацію приблизно чотири місяці, оните, швидше за все, щоб мати важкі ускладнення, які можуть призвести до смерті.

Діти старшого віку і дорослі, хворі на кашлюк зазвичай, отримують помірні, неприємні симптоми, рідко призводять до ускладнень.Тим не менш, коклюш є высокоинфекционным. Коли заражені люди кашляють, вони втрачають бактерії, які можуть тоді вдихнути інші.

Вакцинація для вагітних женщинЧтобы захистити новонароджених немовлят, не початківців приймати вакцину проти кашлюку, поки їм не два місяці, ОтделениеЗдоровье пропонує вагітним жінкам щеплення від коклюшу.

Вони оголосили про це в кінці вересня.Вакцину, пропоновану вагітним жінкам, називають Repevax, що використовувалися, щоб прищепити дітей у Великобританії з 2004.

Мета кампанії полягає в тому, щоб підвищити короткострокових матерів імунітету, переходять до їх немовлятам, в той час як вони все ще знаходяться в матці.Незважаючи на те, що занадто рано, щоб бачити, чи має це ефект на поточні показники, Міністерство охорони здоров’я нещодавно повідомило про підняти рівні приблизительно40% у вагітних жінок.У той час як заохочено підняти рівнем, переконаннями Amirthalingam:«Ми хотіли б нагадати вагітним жінкам, наскільки серйозна ця інфекція може бути у маленьких дітей і як вона може в деяких випадках викликати смерть.

Вакцинациямежду 28 і 38 тижнями вагітності повинен запропонувати немовлятам кращий захист від коклюшу, перш ніж вони отримають своє собственноевакцины.”Це також важливо, каже Амиртэлингэм, що батьки засвідчуються, що діти отримують свої вакцинації вчасно, навіть немовлята жінок, які былипривитый під час вагітності, щоб забезпечити їх тривалий захист через дитинство.І батьки повинні також остерігатися ознак і симптомів коклюшу, “які включають важкі напади кашлю, сопровождаемыехарактерный звук ‘вигуку’ в маленьких дітях, але як тривалий кашель у дітей старшого віку або дорослих”, говорить Амиртэлингэм.

Більше інформації про вакцині проти коклюшу від вагітних жінок доступно на веб-сайті Вибору Державної служби охорони здоров’я.Вплив на цілу країну

Поточна спалах впливає на цілу країну, а південно-західний і південний схід бачив більше випадків, ніж північно-схід і Уельс,згідно зі звітом, у Телеграфі.Спалах не відбувається через батьків, зупиняють їх імунізованих дітей, кажуть експерти.

Хвороба має тенденцію прибувати в хвилі, какиммунитет, забезпечений вакцинацією, слабшає протягом довгого часу, дозволяючи маленьким спалахів статися.США стоять перед подібним викидом у випадках кашлюку, мыслибыть найвищим у полувеке.

британскийвысокийкоклюшоставатьсяслучай

 • Вересень 24, 2018
 • коментарів 8
 • admin
 • Науково

коментарів 8


 • Felogrinn

  вище відповів тобі :))


  24.09.2018 о 19:41
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kerr

  Хм, зайшов тільки що, начебто коменти бачу на стрічці


  25.09.2018 в 00:29
  Увійдіть щоб відповісти


 • Яцкевич Віктор

  Бгг, мацкали, краще готуйте документи що Бук хоча і ваш, але він звільнився з армії :))


  25.09.2018 в 12:30
  Увійдіть щоб відповісти


 • Muniswyn

  а ти коли?


  25.09.2018 в 22:20
  Увійдіть щоб відповісти


 • Уголєв Віссаріон

  Не для того “рассіянє” стільки російськомовних поклали шобы там був світ


  26.09.2018 у 05:47
  Увійдіть щоб відповісти


 • Травникова Єфросинія Степанівна

  Так, вигадати цифру і кричати на всю країну можна і 95%. Попеда ХЛОРУ!!!


  26.09.2018 в 15:33
  Увійдіть щоб відповісти


 • Beazebandis

  І шо?


  26.09.2018 у 21:26
  Увійдіть щоб відповісти


 • Daswyn

  -Ні, синку, тепер ти будеш менше їсти….


  27.09.2018 у 07:14
  Увійдіть щоб відповісти