Тюнери перетворили невдалий harley-davidson rocker в палаючого монстра

8

В історії компанії harley-davidson було чимало примітних експериментальних моделей, які так і не знайшли визнання на ринку. Однією з них є rocker: байк був представлений в 2008-му, але протримався на конвеєрі всього три роки.

За цей час було випущено достатню кількість таких мотоциклів, і деякі майстерні навіть представили для моделі власні варіанти доопрацювань.

Конкретно на фото відображена кастомна модифікація harley-davidson meg від ательє»bad land”. Фахівці останнього перетворили вихідний rocker в по-справжньому злого монстра.

Для такого байка характерна яскрава «полум’яна» забарвлення кузовних елементів, яка при цьому ефектно контрастує з численними хромованими і навіть бронзовими елементами. Сам же мотоцикл поставлений на 19-і 18-дюймові колеса спереду і ззаду відповідно, «взуті» в покришки metzeler.

Плюс для нього характерна наявність цілого ряду компонентів, виконаних у фірмовому дизайні ательє bad land, серед яких передні і задні крила, випускна система і паливний бак.

Відомо, що фахівці майстерні побудували даний байк ще в дві тисячі вісімнадцятому, проте вартість унікального «сталевого коня» не афішується.