Секретне відео СК: таємна кімната з хабарниками з ГИБДД

221

Дайте грошей, більше грошей! Ось як буденно «працювали» Дпсівці-здирники

«ДПС і таємна кімната.

Від 6 до 8 років колонії проведуть п’ятеро екс-співробітників ГИБДД Кисловодська. Під загрозою фальсифікації результатів огляду вони вимагали у водіїв з інших регіонів від 15 до 50 тис. рублів» – ось до такого, без витівок, фіналу прийшли колишні співробітники взводу у складі окремої роти ДПС ОГИБДД ОМВД Росії по місту Кисловодску.

Буденно і не поспішаючи гроші від законослухняних громадян перетікали в руки зловмисників. І що найнебезпечніше – зловмисників у погонах.

Дивіться також: За відмову від медичного огляду, – позбавлення прав до 3 років: вже скоро

За даними, оприлюдненими сьогодні на сайті sledcom.ru:

«Наслідком і судом встановлено, що співучасники злочинної групи у форменому обмундируванні і при виконанні посадових обов’язків, заздалегідь домовившись, в період з 30 червня по 23 грудня 2013 року під приводом перевірки документів водія автомобіля зупиняли в’їжджає в місто Кисловодськ і виїжджає автотранспорт, віддаючи перевагу автомобілям з реєстраційними знаками інших суб’єктів.

В ході перевірки документів водіїв вони висловлювали свої підозри про наявність у них ознак сп’яніння, після чого пропонували пройти в приміщення, розташоване на маршруті патрулювання. Під дією загроз і психологічного тиску водії вимушено передавали учасникам злочинної групи необхідну суму грошей у вигляді хабара в розмірі від 12 до 50 тисяч рублів, за не проведення адміністративних процедур. Загальна сума незаконних винагород склала понад 450 тисяч рублів».

Всі п’ятеро фігурантів справи провину не визнали, проте слідство надало докази і відеозапис як одну з головних доказів, які викривають співучасників у корупційних злочинах.