Депутати запропонували ввести тести на коронавірус для поїздок у громадському транспорті

37

Обмеження, пов’язані з вимогою пред’явити qr-код про укол, нехай і часто не рятує від коронавірусу, діють в ряді регіонів країни. І, як вже було сказано, на громадському транспорті, місцевих автобусних і навіть авіаперевезеннях. Як, наприклад, в татарстані, камчатському і хабаровському краї, а також у вологодській області. Ще трохи, і нам взагалі заборонять виходити з дому без наявності сертифіката.

Між тим, голова партії «справедлива росія — за правду» і лідер фракції соціалістів в держдумі сергій миронов запропонував скасувати подібні обмеження, вважаючи, що просто «чиновники вирішили відзначитися в боротьбі з пандемією, незважаючи на протести громадян».

Замість цього депутат пропонує масово і повсюдно ввести безкоштовне експрес-тестування. Іншими словами, плр-тест замість вакцинації і “куардізаціі”. Ось тільки навряд чи подібну ініціативу підтримають, а тому пропозиція пана миронова стане фактично таким же способом «відзначитися в боротьбі з пандемією», як і згаданих ним же регіональної влади.