Подивіться на» копійку ” в музейному стані за три мільйони рублів

25

За 43 роки виставлений на продаж ваз-2101 проїхав всього 13 804 кілометри. Він укомплектований 1,2-літровим бензиновим мотором потужністю 64 кінські сили, який поєднується з механічною коробкою передач і заднім приводом. За актуальним тарифом транспортний податок на цю “копійку” становить 768 рублів на рік. Нинішній власник автомобіля готовий продати його колекціонеру або музею.

1 / 11

Фото: auto.ru

На auto.ru можна знайти схожі оголошення про продаж аналогічної моделі, причому ціни варіюються від декількох десятків до декількох мільйонів рублів. Так, в серпні «копійку» того ж року з пробігом трохи більше 114,2 тисячі кілометрів продавали за 2,5 мільйона рублів, а міліцейський ваз-2101 1979 року випуску оцінили в 425 тисяч рублів. Ще один приклад-червона “копійка” того ж року, за яку просять всього 45 тисяч рублів.

Минулого року болгарські тюнери з ательє gb design представили проект незвичайного ваз-2101, приурочений до 50-річного ювілею радянської моделі. Творці називали своє творіння “найрозкішнішою” копійкою “в світі, інтер’єр якої не поступається світовим преміальним автомобілям”. У неї був шкіряний салон з декоративними вставками з натурального дерева, крісла від автомобіля toyota і динаміки, стилізовані під радянський радіоприймач. Купити таку “копійку” не можна, принаймні поки.