Новий porsche і старий citroen-хто краще в» лосиному “тесті

28

«лосиний” тест автопілота з реальним лосем (круте відео)

«лосиний ” тест, на якому спеціалізується проект km77, — дуже підступне випробування. Наприклад, звичайний ford focus і tesla model 3 пройшли його на швидкості 83 км/год, а спортивний porsche 992 carrera 4s — на 80 км/ч. Що стосується porsche macan і bmw m4, то їх швидкість склала 76 км/год, а спортивний alpine a110 об’їхав конуси, не збивши їх, на швидкості 75 км/год. Це хороші результати (офіційно встановленого мінімального порогу швидкості немає), але дивно, що спорткари поступаються звичайним недорогим машинам.

Вражаюче, але майже жоден сучасний автомобіль не може зрівнятися в «лосиному» тесті з citroen xantia teknikens värld, який пройшов випробування на швидкості 85 км/год в далекому 1999 році.

У km77 вирішили перевірити результати 22-річної давності і знайшли три xantia у відмінному стані. Сьогодні» лосині ” тести проводяться відповідно до міжнародного стандарту iso 3888-2. Від стандарту минулого століття він відрізняється шириною смуги. Тепер конуси стоять ближче один до одного, і у сітроена мало шансів повторити свій успіх. Дійсно, з випробуванням старички впоралися на швидкості 73 км/ч.

Porsche taycan cross turismo виявився швидше всього на 1 км/ч. Його результат — 74 км/ч. І ця різниця дивна, враховуючи, що порівнювалися автомобілі з різних століть.