Тепер офіційно: geely показала салон поріднився з coolray седана emgrand gl

51

Дизайн екстер’єру седана geely emgrand l розкрили ще в серпні на знімках мінпрому кнр, потім сама компанія поділилася фірмовими зображеннями і відео, але перше уявлення про салон ми отримали всього кілька днів тому: тоді в мережу виклали шпигунські фото. І ось, нарешті, опубліковані офіційні картинки інтер’єру. Нагадаємо, марка вважає “чотирьохдверку” абсолютно новою, хоча на ділі перед нами перероблений emgrand gl. Останній в строю з 2016-го, свого часу він вважався наступником «просто» емгранда, проте в підсумку той седан перетворили в окрему модель.

Зовні “елька” виглядає агресивно за рахунок гігантської радіаторної решітки і масивного переднього бампера зі скошеним діодними смужках ходових вогнів. А ось інтер’єр, навпаки, вийшов «спокійним», його оформили в стилі того ж emgrand без приставки, тільки-тільки змінив покоління. Emgrand l отримав двошарову передню панель з приліпленим великим тачскріном мультимедіа-системи, під яким розташований акуратний ряд клавіш з кнопкою запуску мотора на чолі. Ще один дисплей-перед водієм, а дефлектори обдування зробили у вигляді суцільної лінії.

Оголошено, що в основі geely emgrand l лежить платформа bma (b-segment modular architecture; попередник побудований на старому «візку» fe), на якій також базуються «просто» emgrand нового покоління і кросовер geely binyue (в росії паркетник зветься coolray). При цьому в порівнянні з gl габарити сильно не змінилися: довжина emgrand l виросла на 10 мм до 4735 мм, в ширину седан додав 13 мм (тепер 1815 мм). Висота і відстань між осями і зовсім колишні – 1478 і 2700 мм відповідно.

geely emgrand l

«чотирьохдверка» поки сертифікована тільки з одним двигуном – це бензинова 141-сильна “турбочетверка” 1.4 від emgrand gl. Попередник доступний з шестиступінчастою «механікою» або варіатором, ті ж коробки, швидше за все, і у «ельки». Актуальний geely emgrand gl також запропонований з “турботройкой” 1.5 (177 к.с.) і семиступінчастою роботизованою коробкою з двома зчепленнями, крім того, цей седан буває у вигляді підзаряджається гібрида і електрокара. Але поки невідомо, чи дістанеться така різноманітність версій.

Прем’єру новинка повинна справити найближчим часом, у продажу її чекають вже в цьому році. До слова, не виключено, що дореформений седан з лінійки не зникне – звичайна практика для китаю. Ціна emgrand gl починається з позначки в 77 800 юанів (близько 874 000 рублів за поточним курсом), а emgrand l деякі «піднебесні» змі пророкують стартовий цінник в 80 000 юанів (899 000 рублів).