Ось як я змусив свій дворічний iPhone працювати в чотири рази довше: пять простих пунктів

211

Як вичавити з акумулятора iPhone максимум часу роботи? Один рада з п’яти пунктів

Не тримає батарея iPhone? Набридли постійні підзарядки? Втомилися від проводів? Ми постараємося допомогти вам за допомогою 5 простих порад. І нехай ваш новенький iPhone XS не вмирає кожні чотири години!

Якщо у вас є iPhone, ви, ймовірно, помічали, що дуже швидко час його автономної роботи починає стрімко скочуватися до колапсу.

Ось як я змусив свій дворічний iPhone працювати в чотири рази довше: пять простих пунктів

Це просто жах якийсь! Тільки зняв з 100% зарядки, не пройшло і половини дня, а телефон знову вимагає дати йому доступ до електромережі…

Ось як я змусив свій дворічний iPhone працювати в чотири рази довше: пять простих пунктів

Що ми робимо не так?! Може, щось не так з iPhone? Я теж так думав, поки не виявив, що якимось магічним чином робота 2-річного гаджета нормалізувалася. Це, здавалося, вийшло якимось дивом. Але, розсудивши раціонально і вважаючи, що чудес не буває, я почав докопуватися до того, що мною було змінено у звичці користування телефоном, і ось що я виявив. Схоже, коли-то давно я дізнався один прийом реанімації батареї. Його-то зовсім випадково і застосував. Він трохи дивний, але головне, що працює!

Надзвичайно дієвий рада для збільшення терміну служби батареї iPhone з 5-ти пунктів

Ось як я змусив свій дворічний iPhone працювати в чотири рази довше: пять простих пунктів

Дозвольте мені випередити свою розповідь зауваженням, що я не експерт з iPhone або акумуляторних батарей. Але п’ять простих кроків легко рятують мене від нервування, а мої гаджети – від дуже частих зарядок, що тільки збільшує деградацію акумулятора.*

*Фішки спрацювали на iPhone 6 і на iPhone 7, збільшивши витривалість батареї з 8 годин до двох діб, а значить, допоможуть і вашим нових гаджетів.

Ось що вам потрібно зробити:

  • 1. Нехай ваш телефон «помре» (повністю розрядиться). Жодних зарядок, навіть коли батарея на екрані покаже 5%. Включаємо гри або відео і ліхтарик одночасно, щоб скоріше «добити» залишки заряду.
  • 2. Коли телефон помре, підключіть його до зарядного пристрою. Як тільки логотип Apple з’явиться на екрані, знову вимкніть телефон від розетки і дайте йому знову «померти». Це дозволяє витратити по максимуму всю енергію в телефоні.
  • 3. Як тільки він відключиться вдруге, знову підключіть його до зарядного пристрою. Коли з’явиться логотип Apple, вимкніть телефон (кнопкою), але тримайте його підключеним через дріт.
  • 4. Залиште свій телефон виключеним, але на зарядці протягом не менше п’яти годин. Залишити на ніч буде ідеальним рішенням.
  • Ось як я змусив свій дворічний iPhone працювати в чотири рази довше: пять простих пунктів

  • 5. Увімкніть телефон, не відключаючи його від зарядника. Скиньте його, утримуючи натиснутою клавішу «Home» і кнопку «ВКЛ» для iPhone 6S і нижче, від 7-ки і вище – затискаємо кнопку «мінус» гойдалка гучності і кнопка «ВКЛ» (Hard Reset).
  • 6. Готово! Знову насолоджуйтеся довгим часом автономної роботи.
  • Ще раз повторюю, я не експерт і точно не пам’ятаю, звідки вичитав цей зручний лайфхак. Однак на двох моїх «яблучних» пристроях він працює і з ними нічого поганого не сталося. Хочете вірте, хочете ні.