2019 Skoda Superb – шпигуни зафіксували оновлення

242

Шкода Суперб готується до оновлення – ось що отримає новинка

Ліфтбек і універсал Skoda Superb 2019 модельного року були помічені з дуже невеликою кількістю камуфляжу. Ось що ми можемо розповісти про заплановану до випуску новинку.

Перше, що хотілося б відразу підкреслити, – модель, судячи з фотографій, отримає невелику кількість апгрейда. Це легко визначити завдяки вкрай мізерним маскувальним елементів, використовуваних на досліджуваному «Суперб».

2019 Skoda Superb – шпигуни зафіксували оновлення

У такому підході чехів немає нічого дивного, адже один з фаворитів – однокласників материнської компанії – Volkswagen Passat, – показавши свій оновлений седан на недавньому автосалоні, також продемонстрував мінімальні зміни.

Друге – офіційний реліз не за горами. Середньостроковий рестайлінг зазвичай проходить за стандартною схемою:

Оновлюються бампера, вносяться елементарні поліпшення в інтер’єр, додаються легкосплавні диски з новим малюнком, додатково наноситься на кузов пара-інша нових відтінків ЛКП.

Роботи трохи, тестувати довго не потрібно, тому, швидше за все, навесні на Женеві або влітку поточного року на найближчому автосалоні ми побачимо новинку в двох нових кузовах.

Розглянемо оновлену 2019 Skoda Superb під мікроскопом

2019 Skoda Superb – шпигуни зафіксували оновлення

Ліфтбек (також цю модель прийнято називати хетчбеком) отримує фейсліфтингову спортивну версію «Sportline», що відмінно проглядається з тильної сторони автомобіля завдяки присутності двох стильних закінчень вихлопних труб, невеликого спойлера на кришці п’ятої двері і бейджу на передніх крилах.

Знавці Superb, швидше за все, можуть заявити, що модель виглядає практично так само, як поточна версія автомобіля, однак, незважаючи на гадану схожість, тут і там присутні незначні зміни.

Дивіться також: Нові автомобілі “Шкода”, які вийдуть в 2019, 2020 2021 року

Наприклад, фари мають переглянуту внутрішню конфігурацію в результаті переходу від биксеноновой варіації до повністю світлодіодним. Кластери стали тонше в порівнянні з тим, якими вони були раніше, і підходять впритул до країв решітки (під камуфляжем це видно не чітко, але насправді це буде саме так).

2019 Skoda Superb – шпигуни зафіксували оновлення

Видно легкі зміни, підготовлені дизайнерами Skoda для переднього і заднього бамперів. У той же час світлодіодні задні ліхтарі, схоже, також мають злегка переглянутої графікою.

2019 Skoda Superb – шпигуни зафіксували оновлення

Ось, власне кажучи, і всі видимі поліпшення. Диски поки залишаються старими, нових кольорів не представлено. Хтось скаже, що цього мало, і буде, на нашу думку, неправий. Поточне покоління Skoda Superb виглядає цілком сучасно, і псувати його раптовими масовими поліпшеннями, на наш погляд, не варто. Краще – ворог хорошого.

Додаткові зміни до Skoda Superb

2019 Skoda Superb – шпигуни зафіксували оновлення

Усередині салону ми не очікуємо якихось серйозних змін, враховуючи, що флагман Skoda вже отримав оновлені інформаційно-розважальну систему і цифрову приладову панель. Імовірно, вона запозичить деякі електронні технології безпеки та допомоги у Passat, але про це всі дізнаються з офіційної прем’єри Skoda.

З точки зору двигунів також є на що подивитися. Відомий факт, що Superb стане першою електрифікованою моделлю виробництва Skoda, прийнявши в своє нутро підключається гібридний силовий агрегат. Базою стане все той же Volkswagen Passat. Версія GTE нещодавно була оновлена і тепер може проїжджати до 55 кілометрів на чистому електриці у відповідності з циклом WLTP. Нуль % шкідливих викидів, екологія та економія.

2019 Skoda Superb – шпигуни зафіксували оновлення

З більш стандартних силових агрегатів модель з Вольфсбурга отримала покращений дизельний мотор 2.0 TDI Evo потужністю 150 кінських сил, з зменшеними на 10 г/км викидами. Існує досить хороший шанс, що Superb також буде доступний з цим більш чистим дизелем.

Ймовірно, ми побачимо 2019 Superb на початку наступного місяця під час Женевського автосалону, куди Skoda також привезе новий субкомпактний кросовер Kamiq.