Споживання авокадо з гамбургером може нейтралізувати інтерлейкін 6

221

Научно

Споживання половини свіжого авокадо Hass з гамбургером може протидіяти білкового Інтерлейкіну 6 (IL-6), міра запалення, порівняно з вживанням в їжу гамбургера без овоча.Виявлення прибуло з попереднього дослідження, надрукованого в журналі Food і Function, підтриманий Радою з авокадо Hass (HAB), і провів командою експертів в Каліфорнійському університеті в Лос-Анджелесі (UCLA).

HAB підтримує розслідування щоб до передбачення на перевагах вживання в їжу свіжих авокадо і їх впливу на здоров’я і харчування людей.Клінічні експертизи тепер проводяться, щоб досліджувати асоціацію між споживанням авокадо і можливої корисної роллю в оптимізації ваги і діабеті, фактори ризику для хвороби серця і здатності овоча збільшити поглинання поживних речовин.

Дослідження UCLA втягнуло 11 здорових чоловіків, які були між віками 18 і 35. Експерти знайшли, що через чотири години після того, як чоловіки з’їли гамбургер без авокадо, було відоме збільшення (70%) IL-6. Проте через чотири години після того, як гамбургер зі свіжим авокадо споживався, IL-6 менше впливали (40%-е збільшення).

Спостереження також показали, що, коли гамбургер був поглинений авокадо Hass, він не збільшив триглицеридные рівні більше, ніж вживання в їжу простого гамбургера зробило.Дослідження показало, що підняті рівні тригліцеридів можуть призвести до хвороби серця. Овоч дійсно, однак, приносить додаткові калорії і жир до гамбургеру.

Дослідники відзначили, що після вживання в їжу простого гамбургера в порівнянні з гамбургером з авокадо, контраст в периферичному потоці артеріальної крові (рух крові до різних частин тіла, як обчислено ШМАТОЧКОМ), міра судинного здоров’я, був майже статистично значущий.Було відоме зменшення в СТАНДАРТНОМУ множині, демонструючи зменшений струм крові, після того, як чоловіки з’їли простий гамбургер (приблизно 27%-е скорочення), в протилежність гамбургеру з авокадо (4%-е скорочення).Це вказує, що споживання авокадо з гамбургером, можливо, полегшило більше скорочення струму крові.

Однак автори сказали, що більше дослідження необхідно.Незважаючи на те, що ці попередні результати від єдиного дослідження всього 11 чоловіків, це — відправна точка для майбутніх експериментів, щоб ідентифікувати, можуть авокадо мати ефект на судинне здоров’я і сердечне здоров’я.

Девід Хебер, Меріленд, доктор філософії, основний слідчий дослідження, завершив:«Це дослідження підтримує гіпотезу, що свіжий авокадо Hass, може допомогти підтримати нормальну судинну функцію, яка важлива для серцевого здоров’я. Після вживання в їжу гамбургера з половиною свіжого середнього авокадо Hass деякі ефекти після-того,-як-їжі, що спостерігаються після вживання в їжу простого гамбургера, специфічне запалення і звуження кровоносних судин, були зменшені протягом годин, і тригліцериди не збільшилися поза того, що спостерігалося після вживання в їжу тільки одного гамбургера.

авокадогамбургероммочьнейтрализоватьпотребление

 • Жовтень 19, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Марина Захарівна

  все ти знаєш, я не в курсі


  19.10.2018 у 22:01
  Увійдіть щоб відповісти


 • Yozshushura

  Катаюся під столом від щойно прочитаної новини на стрічці ру – В НДІ козівництва відзвітували про витрату 40 мільйонів на «вбивцю Windows»:))


  20.10.2018 у 06:16
  Увійдіть щоб відповісти


 • Folore

  Хм, в районі амура там ж ніби з місяць дощі йшли, неудели в маріці було щось серйозніше?


  20.10.2018 в 14:36
  Увійдіть щоб відповісти


 • Канкия Руслан

  добре ?


  21.10.2018 у 03:10
  Увійдіть щоб відповісти


 • Lightfire

  Шановні, хто знає правила прийому біженців? Читав, що приймає перша безпечна країна, Туреччина, якщо з Сирії, Італія, якщо з Лівії. Чому Німеччина, Австрія?


  21.10.2018 у 06:06
  Увійдіть щоб відповісти


 • Opilbine

  чому на чечню? Я говорю конкретно про сирії. ИГИЛ там з’явився тому шо населення зросло у 5 разів за 50 років. А земель прогодувати їх особливо більше не стало. І промисловості щоб жити за рахунок експорту теж особливої немає. Тому парочка років неврожаїв спровокували голод, бідність і як наслідок натовпу фанатиків. А бомбардування тільки погіршать ситуацію


  21.10.2018 в 13:14
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gokora

  А я чето впевнений що не буде :))


  22.10.2018 в 01:13
  Увійдіть щоб відповісти


 • Thojurus

  та вже і ейрбас забороняйте заодно, і взагалі ничче не залишиться, нечаво росіянам літати :))


  22.10.2018 у 08:17
  Увійдіть щоб відповісти


 • Molis

  Якщо друг виявився раптом і не друг, і не ворог, а так (с)


  22.10.2018 у 17:44
  Увійдіть щоб відповісти