Цей подарунок – самий жорстокий прикол над автомобілістом

333

Флешка, яка ідеально підходить в якості новорічного розіграшу!

Уявіть, що ви відкриваєте свої різдвяні подарунки і знаходите в одній з красивих коробочок з бантиком ключ-брелок від Mercedes-Benz. Якою буде ваша реакція? Тонни щастя і непомірної любові до ближнього свого? Ще б, адже вам купили машину!

Дивіться також: Як замінити батарейку в брелоку ключа Мерседес

Все це, безумовно, так, але лише до того моменту, поки ви не виявите – подарунок зовсім не є тим, під кого мімікрує, а нового автомобіля під вікном немає. «Ключ» між тим являє собою не що інше, як точну копію брелока – USB-флешку-накопичувач. Ось це облом-с!

Якщо ви все ж хочете розіграти своїх близьких, переконайтеся в тому, що новорічна «жертва» ніколи не тримала в руках справжній ключ від Mercedes-Benz. Хоч USB-накопичувач (до речі, на 2 Gb) виконаний досить якісно, але обізнана людина буквально з першої миті зрозуміє, що це розіграш, і веселощів не вийде.

Цей подарунок – самий жорстокий прикол над автомобілістом

Втім, оскільки подарунок все одно залишається корисним, стильним і практичним, нікому не буде образливо, що його розіграли.

А от якщо ви опинитеся по іншу сторону барикад і захочуть розіграти вас, а ви ніколи не тримали в руках справжній електронний ключ Mercedes-Benz, вам корисно буде знати, як з’ясувати, що перед вами підробка, до того як стянете ковпачок з роз’єму USB і над вами все по-доброму посміються.

Різниця між брелоком і USB-накопичувачем «Мерседес-Бенц»

Флеш-накопичувач помітно менше і набагато легше. Таким чином, різниця в розмірі в першу чергу повинна підказати вам, що це жарт.

Текстура і вага. Брелок, який ви дістанете з коробки, буде дійсно виглядати як справжній (хоча пластик, з якого він виготовлений, дешевий, так і металевих вставок немає), але ось тактильні відчуття, у другу чергу, повинні навести вас на думку, що щось тут не так. Третім дзвінком буде вага виробу. Цей брелок важить пристойно – точно більше середньостатистичної флешки.

Дивіться також: Кращі новорічні подарунки для любителів автомобілів

Склавши два і два, ви зможете посміятися разом з усіма і оцінити корисність подарунка.