Німці побудували дуже широкий і низький Mercedes-AMG GT S

204

Авто новости

Німецьке ательє Prior Design представило набір доопрацювань суперкара Mercedes-AMG GT S. Модель взяла аеродинамічний обвіс з елементами з вуглепластика, занижену підвіску і нову вихлопну сукупність.

Головним елементом пакету переоснащення купе став widebody-обвіс. До його складу увійшли накладки на пороги, розширені колісні арки, передній спойлер з винглетами, дифузор, капот з вентиляційними прорізами і складене фіксоване антикрило. На вимогу клієнта всі елементи можуть бути виготовлені з вуглецевого волокна.

На купе встановлені 20-дюймові колісні диски спереду і 21-дюймові позаду. Розмірність шин — 245/30 спереду, 305/25 позаду. В обробці салону використовуються декоративні елементи з карбону.

Крім стилістичних трансформацій, Mercedes-AMG GT S придбав нову вихлопну сукупність з активними заслінками і спортивні пружини H&R, які опустили купе на 40 міліметрів.

Mercedes-AMG GT багато разів ставав майданчиком для тюнінг-дослідів. Так, ательє IMSA перевоплотило GT S в 800-сильний суперкар RXR One Super Gran Turismo з кузовними панелями з вуглепластика. В оснащення автомобілі увійшов каркас безпеки, карбон-керамічні гальма і модернізована роботизована трансмісія.

Ви початківець автоелектрик і шукайте магазин, в якому можна купувати все потрібне для вашої роботи? Обов’язково відвідайте інтернет магазин для автоелектрика 22.aelectrik.ru. Будь-які товари для автомобільних електриків вас чекають.

  • Липень 13, 2018
  • Коментарів немає
  • admin
  • Авто новини