Компанія dodge анонсувала новий кросовер (фото)

15

Dodge представив перші фотографії нового, поки ще замаскованого позашляховика. Однак новий позашляховик dodge, як не дивно, зовсім не схожий на справжній dodge.

Dodge оголошує про випуск нового позашляховика, призначеного для мексиканського ринку і, серед іншого, показує кілька затемнених тизерних зображень. На цих фотографіях уявлень позашляховик, який може здатися знайомим знавцям китайських моделей. Новинка буде представлена до кінця поточного року.

Повна форма автомобіля і вікон відповідають таким у китайського позашляховика trumpchi gs4 plus, тобто марки китайського виробника автомобілів gac group. Gs4 почавши своє життя в 2018 році як друге покоління gs5, автомобіля, який з цього року називається gs4 plus і має модернізовані передню і задню частини.

Яскраву стійку кузова gs5 і gs4 plus також можна побачити на новому позашляховику dodge. Крім того, форма зовнішньої частини задніх ліхтарів також відповідає таким в моделі gs4 plus. Одна dodge надає свою версію освітлення китайського позашляховика з іншою компоновкою, яка також зв’язує блоки між собою.

Той факт, що dodge запозичує дизайн у gac, звичайно, не позбавлений підстав. З 2010 року між двома брендами існує партнерство під назвою gac fiat chrysler, яке тепер є спільним підприємством stellantis і gac. У китаї gac виробляє, зокрема, renegade, compass, cherokee і grand commander. Тепер машина китайського виробництва потрапить в мексику під назвою dodge. Dodge також продає в мексиці модель, яка абсолютно не є dodge. Йдеться про dodge attitude, американської версії седана mitsubishi space star.