Катафалк “лафет” сфотографували біля кремля

12

Про розширення лінійки “аурусів” за рахунок катафалка стало відомо в кінці травня, але фотографій автомобіля у вільному доступі досі не було.

Шпигунські знімки підтверджують, що основою для катафалка послужив лімузин з півметровою вставкою, але кузов у «лафета» оригінальний — з високим дахом, без задніх дверей і особливим дизайном корми.

Одкровень по техніці чекати не варто: катафалк напевно уніфікований по шасі з неброньованим 6130-міліметровим лімузином, а гібридна силова установка на основі 4,4-літрового бензинового v8, 9-ступінчастий «автомат» кате і повний привід — стандартна начинка для всього сімейства «аурусів».

Цікаво, що в сертифікаті схвалення типу транспортного засобу на aurus senat версія з кузовом універсал не згадується, а значить катафалки оформлені в індивідуальному порядку. Втім, “лафети” точно залишаться штучними виробами для відомчих гаражів і не надійдуть у вільний продаж.

Продажі звичайних седанів aurus senat приватним клієнтам обіцяють почати у вересні. Поки завод в татарстані випускає топ-версії моделі з мінімальною ціною 24 мільйони рублів, а покупці можуть вибирати тільки колір кузова та оздоблення салону.